Week 10 Schedule, Results

This week wraps up the regular season for the 2003 high school football year. It's still a crucial weekend with playoff implications in every class and district.

WEEK 10

THURSDAY, NOVEMBER 6

CLASS 5A

REGION I

DISTRICT 1
27 El Paso Andress (7-1, 6-1) at El Paso Montwood (8-0, 7-0) 26
27 El Paso Franklin (7-2, 6-1) at El Paso Coronado (2-7, 2-5) 21

DISTRICT 2
18 Amarillo Tascosa (1-8, 0-4) at Lubbock (4-5, 0-4) 15

DISTRICT 4
7 Weatherford (2-7, 0-5) at Mansfield (1-8, 1-4) 14

DISTRICT 8
16 Irving (7-2, 6-0) at Carrollton Creekview (2-7, 2-4) 20

REGION II

DISTRICT 9
22 Richardson Berkner (6-3, 3-3) at Plano (0-9, 0-6) 16

DISTRICT 10
22 Dallas Skyline (3-6, 3-2) at Dallas Samuell (5-4, 4-1) 21 (OT)

DISTRICT 12
28 Mesquite (5-4, 3-3) at Garland Lakeview (5-4, 2-4) 10

REGION III

DISTRICT 17
33 Houston Washington (7-2, 4-0) at Houston Chavez (2-7, 2-2) 0
7 Houston Sam Houston (2-7, 2-2) at Houston Yates (7-2, 3-1) 34

DISTRICT 18
34 Houston Madison (1-8, 1-3) at Houston Worthing (3-6, 1-3) 42

DISTRICT 24
27 Alvin (4-5, 0-4) at League City Clear Creek (3-6, 0-4) 22
27 Friendswood Clear Brook (4-5, 2-2) at Clute Brazoswood (7-2, 2-2) 43

REGION IV

DISTRICT 25
21 Seguin (3-6, 1-5) at Austin High (4-5, 3-3) 52

DISTRICT 31
48 Pharr-San Juan-Alamo North (8-1, 5-1) at McAllen (5-3, 4-2) 41

DISTRICT 32
59 Donna (6-3, 3-2) at Weslaco (0-8, 0-5) 8

CLASS 4A

REGION I

DISTRICT 3
14 Dumas (3-6, 1-4) at Canyon Randall (6-3, 2-3) 36

DISTRICT 4
0 Lubbock Estacado (0-9, 0-4) at San Angelo Lake View (3-6, 2-2) 34

DISTRICT 7 FIFTH PLACE GAME
12 Fort Worth Eastern Hills (5-4, 2-2) at Fort Worth Southwest (7-2, 2-2) 53

REGION II

DISTRICT 9
28 Dallas Spruce (2-7, 1-3) at Dallas Adamson (2-7, 2-2) 20
7 Dallas Thomas Jefferson (0-9, 0-4) at Dallas Woodrow Wilson (6-3, 4-0) 56

DISTRICT 12
35 Wylie (7-2, 4-1) at Mesquite Poteet (4-5, 2-3) 0

REGION III

DISTRICT 17
49 Taylor (7-2, 4-2) at Killeen Shoemaker (4-5, 3-3) 46

DISTRICT 19
14 Conroe Caney Creek (1-8, 1-3) at Conroe Oak Ridge (7-2, 4-0) 45

DISTRICT 22
22 Houston Kashmere (9-0, 8-0) at Houston Waltrip (8-1, 7-1) 48

REGION IV

DISTRICT 26
20 Austin Travis (2-7, 0-5) at Austin LBJ (2-7, 2-3) 35

DISTRICT 28
24 San Antonio Edison (5-4, 3-3) at San Antonio Jefferson (3-6, 3-3) 21

CLASS 3A

REGION I

DISTRICT 8
55 Kennedale (8-1, 5-1) at Fort Worth Diamond Hill-Jarvis (1-8, 1-5) 10

FRIDAY, NOVEMBER 7

CLASS 5A

REGION I

DISTRICT 1
30 El Paso Americas (4-5, 3-4) at El Paso Socorro (3-6, 2-5) 3
0 El Paso Hanks (1-8, 0-7) at El Paso Eastwood (3-6, 1-6) 27
BYE: El Paso Bel Air (6-4, 5-3)

DISTRICT 2
7 Amarillo (6-3, 4-0) at San Angelo Central (6-3, 3-1) 28
35 Lubbock Monterey (4-5, 3-1) at Lubbock Coronado (4-5, 2-2) 7

DISTRICT 3
6 Odessa Permian (6-3, 3-1) at Abilene (5-4, 2-2) 49
35 Abilene Cooper (6-3, 4-0) at Odessa (1-8, 0-4) 43
7 Midland (3-6, 1-3) at Midland Lee (5-3, 2-2) 56

DISTRICT 4
28 Cedar Hill (5-4, 3-2) at Mansfield Summit (9-0, 5-0) 17
20 DeSoto (7-2, 4-1) vs. Duncanville (7-2, 4-1) 27 (OT)
BYE: Burleson (2-8, 1-5)

DISTRICT 5
6 Colleyville Heritage (3-6, 2-4) at Grapevine (7-2, 5-1) 10
46 Euless Trinity (8-1, 6-0) at Hurst L.D. Bell (5-4, 2-4) 22
0 Saginaw Boswell (0-9, 0-6) at Haltom (1-8, 1-5) 28
31 Keller (7-2, 4-2) at Keller Fossil Ridge (6-3, 4-2) 29

DISTRICT 6
3 Arlington (7-2, 3-1) at Arlington Lamar (9-0, 4-0) 21
55 Arlington Sam Houston (5-4, 3-1) at Arlington Bowie (4-5, 2-2) 21

DISTRICT 7
35 Coppell (8-1, 4-0) at Southlake Carroll (9-0, 4-0) 47
28 Lewisville (2-7, 1-3) at Flower Mound (4-5, 2-2) 23
14 The Colony (1-8, 0-4) at Flower Mound Marcus (3-6, 1-3) 25

DISTRICT 8
10 Carrollton Newman Smith (4-5, 2-4) at Carrollton R.L. Turner (0-9, 0-6) 28
14 Grand Prairie (6-3, 4-2) at Irving MacArthur (6-3, 4-2) 31
10 Irving Nimitz (1-8, 1-5) at South Grand Prairie (8-1, 5-1) 29

REGION II

DISTRICT 9
21 Allen (8-1, 6-0) at Plano West (7-2, 4-2) 6
50 Plano East (7-2, 5-1) at McKinney (2-7, 2-4) 3
27 Rockwall (2-7, 2-4) at Richardson Lake Highlands (4-5, 2-4) 16

DISTRICT 10
16 Dallas Bryan Adams (1-8, 1-4) at Dallas W.T. White (4-5, 3-2) 57
28 Dallas Molina (1-8, 0-5) at Dallas Sunset (2-7, 1-4) 37
BYE: Dallas Carter (10-0, 6-0)

DISTRICT 11
14 Lufkin (8-1, 4-1) at Longview (7-2, 3-2) 0
35 Tyler Lee (7-2, 3-2) at Tyler John Tyler (1-8, 0-5) 6

DISTRICT 12
27 Garland (6-3, 4-2) at North Garland (5-4, 3-3) 6
28 Garland Naaman Forest (8-1, 5-1) at Rowlett (4-5, 1-5) 34 (2OT)
26 South Garland (7-2, 4-2) at North Mesquite (4-5, 2-4) 13

DISTRICT 13
35 A&M Consolidated (6-3, 3-1) vs. Bryan (3-6, 1-3) 7
13 Belton (8-1, 3-1) at Temple (7-2, 3-1) 3
13 Copperas Cove (6-3, 1-3) at Waco (5-4, 1-3) 34

DISTRICT 14
27 Cedar Park (3-6, 2-4) at Pflugerville (7-2, 5-1) 45
13 Georgetown (4-5, 3-3) at Leander (8-1, 5-1) 17
17 Round Rock Stony Point (1-8, 0-6) at Round Rock (3-6, 1-5) 31
17 Round Rock Westwood (6-3, 3-3) at Round Rock McNeil (6-3, 5-1) 21

DISTRICT 15
41 The Woodlands (9-0, 6-0) at Conroe (2-7, 1-5) 0
44 Klein Forest (8-1, 5-1) at Klein (5-4, 2-4) 21
14 Spring Westfield (7-2, 4-2) at Spring (5-4, 3-3) 16

DISTRICT 16
3 Houston Cypress Fairbanks (5-4, 3-3) at Houston Cypress Creek (3-6, 2-4) 13
7 Magnolia (0-9, 0-6) at Tomball (5-4, 4-2) 17

REGION III

DISTRICT 18
28 Houston Lamar (8-1, 4-0) at Houston Westside (9-0, 4-0) 21

DISTRICT 19
17 Alief Elsik (5-4, 3-2) at Alief Hastings (1-8, 0-5) 24
7 Katy Cinco Ranch (4-5, 2-3) at Katy Mayde Creek (3-6, 1-4) 37
BYE: Alief Taylor (8-2, 4-2)

DISTRICT 20
41 Sugar Land Bush (2-7, 2-4) at Sugar Land Dulles (3-6, 2-4) 33

DISTRICT 21
21 Aldine (9-0, 6-0) at Aldine Eisenhower (8-1, 6-0) 46
3 Houston Northbrook (1-8, 0-6) at Houston Spring Woods (1-8, 0-6) 13

DISTRICT 22
10 Kingwood (1-8, 1-3) at Baytown Lee (8-1, 4-0) 42
6 Baytown Sterling (1-8, 0-4) at Humble (5-4, 3-1) 34
30 Port Arthur Memorial (6-3, 2-2) at Beaumont West Brook (2-7, 2-2) 10

DISTRICT 23
35 Pearland (8-1, 5-1) at Deer Park (5-4, 4-2) 34
56 Galena Park North Shore (9-0, 6-0) at Pasadena Dobie (4-5, 3-3) 7
14 South Houston (2-7, 1-5) at La Porte (5-4, 4-2) 42

DISTRICT 24
24 Galveston Ball (6-3, 4-0) at Houston Clear Lake (8-1, 4-0) 27 (OT)

REGION IV

DISTRICT 25
14 Austin Akins (2-7, 2-4) at Buda Hays Consolidated (7-2, 5-1) 49
35 Austin Bowie (2-7, 2-4) at Austin Crockett (1-8, 0-6) 0
14 Austin Westlake (6-3, 5-1) at San Marcos (8-1, 6-0) 17 (OT)

DISTRICT 26
21 San Antonio Roosevelt (9-0, 6-0) at Converse Judson (5-4, 4-2) 24
41 Schertz Clemens (8-1, 5-1) at San Antonio Lee (2-7, 0-6) 0

DISTRICT 27
24 San Antonio Highlands (3-6, 1-3) at San Antonio Brackenridge (1-8, 0-4) 34
14 San Antonio Harlandale (4-5, 1-3) at San Antonio East Central (4-5, 2-2) 27
35 Spring Branch Smithson Valley (8-1, 4-0) at San Antonio Southwest (5-4, 4-0) 14

DISTRICT 28
20 San Antonio Marshall (2-7, 2-4) at Del Rio (1-8, 0-6) 15
28 San Antonio Holmes (3-6, 2-4) at San Antonio Taft (6-3, 4-2) 55
19 San Antonio O'Connor (7-2, 6-0) at San Antonio Jay (9-0, 6-0) 7

DISTRICT 29
42 Corpus Christi Carroll (6-3, 3-1) at Corpus Christi Ray (5-4, 1-3) 7
21 Corpus Christi Moody (8-1, 3-1) at Corpus Christi King (7-2, 3-1) 28 (OT)
21 Corpus Christi Miller (1-8, 0-4) at Victoria Memorial (4-5, 2-2) 20

DISTRICT 30
34 Laredo Alexander (3-6, 3-2) at Laredo United (2-7, 2-3) 18
14 Laredo United South (1-8, 0-5) at Laredo Cigarroa (1-8, 1-4) 42
BYE: Eagle Pass (6-4, 4-2)

DISTRICT 31
7 Edinburg Economedes (7-1, 6-0) at La Joya (5-4, 3-3) 33
21 Edinburg North (2-6, 0-6) at Rio Grande City (1-7, 0-6) 23
13 McAllen Rowe (6-2, 4-2) at McAllen Memorial (2-7, 2-4) 9

DISTRICT 32
37 Harlingen (5-3, 4-1) at Brownsville Hanna (5-4, 2-3) 35
41 Brownsville Rivera (5-4, 4-1) at San Benito (4-4, 2-3) 32
BYE: Brownsville Pace (5-4, 3-3)

CLASS 4A

REGION I

DISTRICT 1
7 El Paso Bowie (3-6, 1-5) at Canutillo (7-2, 4-2) 35
52 El Paso Austin (2-7, 1-5) at El Paso (0-9, 0-6) 15
34 El Paso Irvin (7-2, 5-1) at El Paso Burges (5-4, 4-2) 20
14 El Paso Jefferson (4-5, 3-3) at El Paso Chapin (9-0, 6-0) 17

DISTRICT 2
29 El Paso Del Valle (4-5, 2-4) at Clint (2-7, 1-5) 8
3 El Paso Ysleta (3-6, 3-3) at Clint Mountain View (6-3, 5-1) 7
12 Fabens (3-6, 3-3) at El Paso Parkland (6-3, 4-2) 23
50 El Paso Riverside (7-2, 6-0) at San Elizario (1-8, 0-6) 0

DISTRICT 3
37 Pampa (8-1, 4-1) at Amarillo Caprock (0-9, 0-5) 0
9 Amarillo Palo Duro (7-2, 5-0) at Plainview (7-2, 4-1) 12
BYE: Hereford (4-6, 2-4)

DISTRICT 4
41 Andrews (9-0, 4-0) at Big Spring (3-6, 2-2) 14
7 Levelland (2-7, 1-3) at Wolfforth Frenship (7-2, 3-1) 28

DISTRICT 5
0 Wichita Falls Hirschi (1-8, 0-4) at Burkburnett (3-6, 0-4) 26
27 Springtown (6-3, 3-1) at Mineral Wells (4-5, 2-2) 32
44 Wichita Falls Rider (5-4, 3-1) at Wichita Falls (7-2, 4-0) 23

DISTRICT 6
20 Azle (5-4, 2-4) at Denton (6-3, 3-3) 29
14 Birdville (5-4, 3-3) at Richland (6-3, 4-2) 38
27 Denton Ryan (8-1, 6-0) at Lewisville Hebron (7-2, 5-1) 24
20 Justin Northwest (1-8, 1-5) at Frisco (2-7, 0-6) 27

DISTRICT 7 THIRD PLACE
0 Fort Worth Trimble Tech (6-3, 3-1) at Fort Worth Dunbar (3-6, 3-1) 37

DISTRICT 7 CHAMPIONSHIP
49 Fort Worth Arlington Heights (9-0, 4-0) at Fort Worth Western Hills (5-4, 4-0) 33

DISTRICT 8
31 Aledo (6-3, 4-2) at Crowley (1-8, 1-5) 7
6 Joshua (4-5, 1-5) at Brownwood (9-0, 6-0) 52
10 Fort Worth Brewer (4-5, 2-4) at North Crowley (5-4, 5-1) 14
19 Granbury (2-7, 2-4) at Stephenville (5-4, 3-3) 38

REGION II

DISTRICT 9
0 North Dallas (3-6, 2-2) at Dallas Hillcrest (4-5, 3-1) 48

DISTRICT 10
27 Dallas A. Maceo Smith (3-6, 0-4) at Seagoville (4-5, 1-3) 18
25 Dallas Kimball (6-3, 4-0) at Dallas Lincoln (9-0, 4-0) 9

DISTRICT 11
33 Sherman (4-5, 1-3) at Denison (8-1, 4-0) 59
42 McKinney North (5-4, 2-2) at Greenville (6-3, 2-2) 44
28 Paris (4-5, 1-3) at Sulphur Springs (7-2, 2-2) 42

DISTRICT 12
23 West Mesquite (3-6, 0-5) at Dallas Highland Park (8-1, 5-0) 29
28 Richardson Pearce (6-3, 3-2) at Mesquite Horn (6-3, 3-2) 21
BYE: Richardson (2-8, 1-5)

DISTRICT 13
31 Hallsville (6-3, 2-2) at Mount Pleasant (3-6, 1-3) 6
19 Marshall (5-4, 2-2) at Kilgore (8-1, 3-1) 42
51 Texarkana Texas High (9-0, 4-0) at Longview Pine Tree (2-7, 0-4) 0

DISTRICT 14
44 Jacksonville (4-5, 4-0) at Athens (1-8, 0-4) 7
14 Whitehouse (1-8, 1-3) at Henderson (2-7, 2-2) 35
62 Palestine (8-1, 3-1) at Nacogdoches (3-6, 2-2) 14

DISTRICT 15
35 Waco University (5-4, 3-1) at Alvarado (4-5, 2-2) 19
7 Cleburne (1-8, 0-4) at Hewitt Midway (2-7, 0-4) 42
7 Midlothian (5-4, 3-1) at Waxahachie (6-3, 4-0) 53

DISTRICT 16
14 Red Oak (3-6, 1-3) at Corsicana (8-1, 3-1) 38
49 Ennis (9-0, 4-0) at Terrell (6-3, 3-1) 22
3 Mabank (2-7, 0-4) at Lancaster (2-7, 1-3) 47

REGION III

DISTRICT 17
13 Killeen Ellison (2-7, 1-5) at Killeen (6-3, 4-2) 34
47 Killeen Harker Heights (7-2, 5-1) at Marble Falls (0-9, 0-6) 8
28 Pflugerville Connally (7-2, 5-1) at Lampasas (5-4, 2-4) 14

DISTRICT 18
7 Montgomery (3-6, 1-3) at Brenham (4-5, 2-2) 9
31 Richmond Foster (7-2, 3-1) at Waller (5-4, 4-0) 56
7 Rosenberg Lamar Consolidated (0-9, 0-4) at Rosenberg Terry (4-5, 2-2) 35

DISTRICT 19
31 Livingston (2-7, 0-4) at Huntsville (2-7, 1-3) 37 (OT)
21 Willis (6-3, 3-1) at New Caney (6-3, 3-1) 28

DISTRICT 20
14 Port Neches-Groves (8-1, 6-1) at Beaumont Ozen (6-3, 5-2) 13
35 Orange Little Cypress-Mauriceville (4-5, 2-5) at Lumberton (3-6, 2-5) 32
0 Vidor (2-7, 1-6) at Nederland (6-3, 5-2) 33
6 Silsbee (0-9, 0-7) at West Orange-Stark (7-2, 5-2) 41
BYE: Beaumont Central (8-2, 6-2)

DISTRICT 21
20 Crosby (7-2, 4-0) at Dayton (8-1, 4-0) 35
8 Houston Smiley (0-9, 0-4) at Galena Park (6-3, 1-3) 56
32 Houston C.E. King (6-3, 2-2) at Houston Forest Brook (2-7, 1-3) 14

DISTRICT 22
8 Houston Furr (0-9, 0-8) at Houston Wheatley (5-4, 5-3) 47
34 Houston Jones (5-4, 4-4) at Houston Reagan (3-6, 3-5) 14
7 Houston Scarborough (2-7, 2-6) at Houston Sterling (5-4, 5-3) 12

DISTRICT 23
52 La Marque (9-0, 4-0) at Channelview (5-4, 1-3) 9
28 Dickinson (3-6, 1-3) at Santa Fe (1-8, 0-4) 15
17 Friendswood (6-3, 3-1) at Texas City (7-2, 3-1) 21

DISTRICT 24
12 Columbia (1-8, 0-4) at Angleton (3-6, 1-3) 22
42 Bay City (8-1, 4-0) at Freeport Brazosport (6-3, 3-1) 0
7 Port Lavaca Calhoun (4-5, 1-3) at El Campo (7-2, 3-1) 43

REGION IV

DISTRICT 25
30 New Braunfels (6-3, 4-1) at Austin Lake Travis (3-6, 3-2) 23
7 Del Valle (1-8, 0-5) at New Braunfels Canyon (6-2, 3-2) 35
14 Lockhart (3-6, 2-3) at Dripping Springs (5-4, 2-3) 17
BYE: Bastrop (5-5, 4-2)

DISTRICT 26
37 Austin Reagan (5-4, 4-1) at Austin Johnston (4-5, 2-3) 22
0 Austin Lanier (1-8, 1-4) at Austin McCallum (6-3, 3-2) 33
BYE: Austin Anderson (7-3, 6-0)

DISTRICT 27
15 Boerne (6-3, 2-2) at Kerrville Tivy (7-2, 4-0) 50
2 Castroville Medina Valley (5-4, 0-4) at San Antonio Alamo Heights (8-1, 3-1) 42
7 Uvalde (1-8, 1-3) at Fredericksburg (7-2, 2-2) 28

DISTRICT 28
7 San Antonio Burbank (1-8, 1-5) at San Antonio Sam Houston (6-3, 5-1) 54
7 San Antonio Memorial (2-7, 0-6) at San Antonio Kennedy (1-8, 1-5) 27

DISTRICT 29
49 South San Antonio (5-4, 3-1) at Beeville Jones (3-6, 2-2) 8
14 Floresville (3-6, 1-3) at San Antonio Southside (5-4, 1-3) 21
20 Pleasanton (8-1, 3-1) at San Antonio McCollum (2-7, 2-2) 14

DISTRICT 30
19 Alice (4-5, 3-3) at Rockport-Fulton (5-4, 4-2) 41
7 Kingsville King (7-2, 5-1) at Corpus Christi Calallen (9-0, 6-0) 35
23 Corpus Christi Flour Bluff (3-6, 1-5) at Corpus Christi Tuloso-Midway (2-7, 0-6) 9
63 Gregory-Portland (6-3, 4-2) at Robstown (3-6, 1-5) 26

DISTRICT 31
7 Roma (1-8, 0-5) at Edinburg (6-1, 4-1) 31
23 Mission Sharyland (8-1, 4-1) at Mission (4-4, 3-2) 10
34 Pharr-San Juan-Alamo (5-3, 4-1) at Pharr-San Juan-Alamo Memorial (2-7, 2-3) 7
BYE: Mission Memorial (1-8, 1-5)

DISTRICT 32
13 Brownsville Lopez (1-7, 1-4) at Mercedes (3-5, 1-4) 7
25 Harlingen South (5-4, 4-1) at Edcouch-Elsa (6-2, 5-0) 28
33 Los Fresnos (4-4, 2-3) at Weslaco East (1-8, 0-5) 10
BYE: Brownsville Porter (8-1, 5-1)

CLASS 3A

REGION I

DISTRICT 1
6 Amarillo River Road (4-5, 1-3) at Borger (5-4, 3-1) 34
50 Perryton (6-3, 4-0) at Canyon (3-6, 2-2) 7
7 Tulia (3-6, 0-4) at Dalhart (5-4, 2-2) 49

DISTRICT 2
13 Brownfield (3-6, 3-1) at Littlefield (7-1, 4-0) 14
55 Lubbock Cooper (7-2, 3-1) at Dimmitt (0-9, 0-4) 12
9 Slaton (2-7, 1-3) at Muleshoe (3-6, 1-3) 33

DISTRICT 3
13 Denver City (4-5, 1-3) at Snyder (5-4, 3-1) 39
0 Lamesa (2-7, 0-4) at Merkel (6-3, 2-2) 28
33 Sweetwater (6-2, 4-0) at Seminole (4-5, 2-2) 14

DISTRICT 4
22 Fort Stockton (3-5, 1-2) at Kermit (5-4, 1-2) 43
37 Midland Greenwood (6-2, 2-1) at Pecos (3-6, 0-3) 7
BYE: Monahans (6-3, 4-0)

DISTRICT 5
40 Breckenridge (3-6, 0-4) at Bowie (1-8, 0-4) 7
7 Childress (7-2, 2-2) at Vernon (6-2, 3-1) 27
21 Iowa Park (6-3, 3-1) at Graham (8-1, 4-0) 46

DISTRICT 6
0 Ballinger (6-3, 4-0) at Abilene Wylie (5-4, 3-1) 13
13 Brady (5-4, 2-2) at Early (2-7, 0-4) 0
27 Clyde (4-5, 2-2) at Comanche (4-5, 1-3) 14

DISTRICT 7
14 Bridgeport (5-4, 2-2) at Sanger (4-5, 1-3) 48
3 Lake Dallas (5-4, 3-1) at Decatur (8-1, 4-0) 33
13 Lake Worth (1-8, 1-3) at Little Elm (5-4, 1-3) 7

DISTRICT 8
48 Everman (7-2, 5-1) at Glen Rose (7-2, 5-1) 21
42 River Oaks Castleberry (3-6, 2-4) at Fort Worth Carter-Riverside (0-9, 0-6) 0
28 Venus (5-4, 4-2) at Godley (3-6, 2-4) 7

REGION II

DISTRICT 9
14 Whitesboro (4-5, 1-3) at Celina (8-1, 3-1) 69
6 Pottsboro (3-6, 1-3) at Gainesville (9-0, 4-0) 47
0 Van Alstyne (4-5, 1-3) at Pilot Point (5-4, 2-2) 40

DISTRICT 10
14 Bonham (1-8, 1-5) at Quinlan Ford (8-1, 5-1) 33
14 Commerce (6-3, 5-1) at Paris North Lamar (6-3, 5-1) 0
0 Farmersville (2-7, 1-5) at Royse City (4-5, 3-3) 26
13 Princeton (2-7, 1-5) at Nevada Community (5-4, 3-3) 47

DISTRICT 11
25 Mineola (3-6, 1-3) at Emory Rains (1-8, 0-4) 28
45 Gilmer (9-0, 4-0) at Lindale (7-2, 4-0) 0
14 Winnsboro (7-2, 2-2) at Mount Vernon (4-5, 1-3) 24

DISTRICT 12
35 Atlanta (5-4, 4-0) at Texarkana Liberty-Eylau (3-5, 2-2) 0
15 Texarkana Pleasant Grove (4-5, 2-2) at Daingerfield (8-1, 3-1) 18
0 Queen City (0-8, 0-4) at New Boston (5-4, 1-3) 45

DISTRICT 13
28 Ferris (3-6, 1-4) at Dallas Madison (2-7, 1-4) 24
6 Dallas Pinkston (0-9, 0-5) at Kaufman (4-5, 3-2) 71
54 Forney (8-1, 5-0) at Wilmer-Hutchins (5-3, 4-1) 21
BYE: Crandall (6-4, 4-2)

DISTRICT 14
40 Wills Point (6-3, 3-1) at Brownsboro (4-5, 2-2) 29
3 Canton (7-2, 3-1) at Van (8-1, 4-0) 14
9 Kemp (0-9, 0-4) at Eustace (1-8, 0-4) 29

DISTRICT 15
49 Jefferson (5-4, 2-2) at Gladewater (2-7, 1-3) 14
7 Gladewater Sabine (2-7, 0-4) at Pittsburg (3-6, 1-3) 14
3 White Oak (7-2, 4-0) at Longview Spring Hill (8-1, 4-0) 36

DISTRICT 16
10 Bullard (5-4, 1-3) at Rusk (7-2, 4-0) 41
26 Center (0-9, 0-4) at Carthage (6-3, 3-1) 48
40 Tatum (5-4, 2-2) at Tyler Chapel Hill (5-4, 2-2) 7

REGION III

DISTRICT 17
42 China Spring (7-2, 5-1) at Whitney (1-8, 0-6) 0
30 Gatesville (7-2, 5-1) at Waco Connally (8-1, 5-1) 52
0 Hillsboro (4-5, 3-3) at Waco La Vega (6-3, 4-2) 21
14 Robinson (1-8, 1-5) at West (2-7, 1-5) 25

DISTRICT 18
14 Lorena (6-3, 2-2) at Caldwell (6-3, 2-2) 20
7 Cameron Yoe (1-8, 1-3) at Marlin (5-4, 4-0) 70
0 Troy (1-8, 0-4) at Rockdale (5-4, 3-1) 20

DISTRICT 19
0 Palestine Westwood (0-9, 0-6) at Crockett (5-4, 4-2) 35
6 Madisonville (3-6, 3-3) at Fairfield (7-2, 4-2) 31
10 Groesbeck (6-3, 5-1) at Mexia (6-3, 4-2) 19
0 Trinity (3-6, 1-5) at Teague (4-5, 3-3) 28

DISTRICT 20
21 Diboll (7-2, 3-1) at Newton (8-1, 3-1) 38
0 Huntington (0-9, 0-4) at Jasper (7-2, 4-0) 48
21 Woodville (4-5, 1-3) at Kirbyville (6-3, 1-3) 7

DISTRICT 21
13 Bridge City (4-5, 4-2) at Anahuac (8-1, 5-1) 14
71 Sour Lake Hardin-Jefferson (4-5, 3-3) at Buna (2-7, 2-4) 15
6 Kountze (1-8, 0-6) at Hamshire-Fannett (6-3, 4-2) 42
6 Hardin (3-6, 2-4) at Orangefield (6-3, 4-2) 42

DISTRICT 22
27 Liberty (9-0, 6-0) at Cleveland (5-4, 4-2) 7
42 Mont Belvieu Barbers Hill (7-2, 5-1) at Cleveland Tarkington (0-9, 0-6) 0
13 Coldspring Oakhurst (3-6, 2-4) at Huffman Hargrave (6-3, 4-2) 49
42 Splendora (4-5, 2-4) at Shepherd (2-7, 1-5) 6

DISTRICT 23
7 Sealy (8-1, 4-0) at Bellville (9-0, 4-0) 27
28 Navasota (7-2, 2-2) at Columbus (4-5, 2-2) 11
22 Hempstead (1-8, 0-4) at Stafford (2-7, 0-4) 20

DISTRICT 24
16 Giddings (6-3, 2-2) at Elgin (4-5, 3-1) 7
34 La Grange (6-3, 3-1) at Hutto (6-3, 2-2) 10
28 Manor (7-2, 2-2) at Smithville (0-9, 0-4) 6

REGION IV

DISTRICT 25
0 Bandera (3-6, 0-4) at Llano (3-6, 0-4) 42
21 Liberty Hill (9-0, 4-0) at Burnet (9-0, 4-0) 45
28 Ingram Moore (4-5, 2-2) at Wimberley (6-3, 2-2) 35

DISTRICT 26
0 Jourdanton (1-8, 1-4) at Somerset (7-2, 5-0) 65
67 La Vernia (7-2, 4-1) at South San Antonio West Campus (0-9, 0-5) 0
20 Marion (3-6, 3-2) at Lytle (3-6, 2-3) 14
BYE: Poteet (6-4, 3-3)

DISTRICT 27
13 Luling (5-4, 2-2) at Cuero (8-1, 4-0) 45
31 Gonzales (4-5, 1-3) at Goliad (3-6, 0-4) 7
13 Hallettsville (7-2, 3-1) at Yoakum (6-3, 2-2) 30

DISTRICT 28
18 Altair Rice Consolidated (8-1, 4-0) at Wharton (6-3, 4-0) 23
30 Edna (4-5, 1-3) at Needville (4-5, 2-2) 18
47 Sweeny (5-4, 1-3) at Palacios (0-9, 0-4) 0

DISTRICT 29
7 Pearsall (0-9, 0-4) at Carrizo Springs (4-5, 1-3) 28
13 Cotulla (4-5, 2-2) at Crystal City (1-8, 1-3) 32
24 Devine (5-4, 4-0) at Hondo (7-2, 4-0) 37

DISTRICT 30
22 Taft (4-5, 1-3) at Aransas Pass (2-7, 1-3) 30
14 Corpus Christi West Oso (7-2, 3-1) at Ingleside (2-7, 1-3) 13
14 Sinton (5-4, 4-0) at Mathis (6-3, 2-2) 7

DISTRICT 31
21 San Diego (2-6, 1-3) at Bishop (5-4, 0-4) 13
19 Orange Grove (6-3, 3-1) at Falfurrias (5-4, 3-1) 6
6 Hebbronville (3-6, 1-3) at Zapata (7-2, 4-0) 18

DISTRICT 32
0 Hidalgo (4-5, 1-4) at Raymondville (5-3, 3-2) 47
7 La Feria (7-1, 4-1) at Lyford (6-3, 4-1) 35
64 Rio Hondo (4-4, 1-4) at Progreso (0-8, 0-5) 0
BYE: Port Isabel (6-3, 5-1)

CLASS 2A

REGION I

DISTRICT 1
6 Marfa (9-0, 4-0) at Alpine (7-2, 4-0) 52
15 Anthony (7-2, 2-2) at Tornillo (5-4, 2-2) 0
26 Van Horn (1-6, 0-4) at Fort Hancock (1-8, 0-4) 6

DISTRICT 2
24 Big Lake Reagan County (6-3, 2-2) at Wall (7-2, 4-0) 48
20 Eldorado (2-7, 0-4) at Ozona (6-3, 3-1) 54
20 Sonora (3-6, 2-2) at San Angelo Grape Creek (4-5, 1-3) 12

DISTRICT 3
28 Crane (9-0, 4-0) at Coahoma (7-2, 3-1) 37
14 Forsan (1-8, 0-4) at Colorado City (8-1, 3-1) 62
0 Stanton (3-6, 1-3) at Seagraves (5-4, 1-3) 47

DISTRICT 4
14 New Deal (6-3, 1-3) at Idalou (7-2, 2-2) 45
30 Post (5-4, 2-2) at Lubbock Roosevelt (7-2, 3-1) 6
63 Shallowater (8-1, 4-0) at Tahoka (0-9, 0-4) 0

DISTRICT 5
15 Abernathy (5-4, 2-2) at Friona (3-6, 1-3) 19
38 Floydada (7-2, 4-0) at Hale Center (0-9, 0-4) 21
29 Lockney (7-2, 2-2) at Olton (6-2, 3-1) 7

DISTRICT 6
7 Stinnett West Texas (2-7, 2-3) at Amarillo Highland Park (7-2, 3-2) 41
49 Canadian (7-2, 4-1) at Amarillo Boys Ranch (2-6, 0-5) 30
58 Panhandle (9-0, 5-0) at Sanford-Fritch (1-8, 1-4) 7
BYE: Spearman (4-6, 3-3)

DISTRICT 7
49 Electra (6-3, 4-2) at Wichita Falls City View (5-4, 4-2) 12
19 Henrietta (7-1-1, 5-1) at Olney (2-7, 1-5) 13
51 Holliday (8-1, 6-0) at Quanah (4-5, 2-4) 0
7 Nocona (0-9, 0-6) at Seymour (5-4, 2-4) 28

DISTRICT 8
8 Anson (6-3, 3-1) at Cisco (8-1, 3-1) 45
42 Eastland (7-2, 4-0) at Stamford (0-9, 0-4) 6
7 Hawley (2-7, 1-3) at Haskell (2-7, 1-3) 46

REGION II

DISTRICT 9
6 Goldthwaite (4-5, 2-2) at Bangs (5-4, 3-1) 46
13 Coleman (1-8, 0-4) at Winters (1-8, 0-4) 9
56 Tuscola Jim Ned (9-0, 4-0) at San Saba (4-5, 3-1) 7

DISTRICT 10
26 Clifton (3-6, 2-2) at Hico (5-4, 2-2) 29
0 Hamilton (4-5, 2-2) at Crawford (9-0, 4-0) 38
41 Dublin (4-5, 2-2) at De Leon (0-8, 0-4) 6

DISTRICT 11
14 Chico (3-6, 1-3) at Alvord (4-5, 1-3) 34
0 Millsap (1-8, 0-4) at Boyd (7-2, 3-1) 51
0 Paradise (6-3, 3-1) at Jacksboro (9-0, 4-0) 56

DISTRICT 12
6 Argyle (5-4, 2-2) at Gunter (7-2, 3-1) 8
0 Aubrey (4-5, 3-1) at Prosper (6-3, 2-2) 26
0 Callisburg (0-9, 0-4) at Valley View (3-6, 2-2) 40

DISTRICT 13
21 Anna (4-5, 2-4) at Sadler S&S Consolidated (2-7, 1-5) 6
40 Bells (4-5, 2-4) at Blue Ridge (0-9, 0-6) 6
57 Tom Bean (9-0, 6-0) at Howe (5-4, 4-2) 0
7 Leonard (4-5, 4-2) at Whitewright (6-3, 5-1) 27

DISTRICT 14
62 Quitman (8-1, 6-0) at Alba-Golden (0-9, 0-6) 6
0 Lone Oak (4-5, 4-2) at Caddo Mills (5-4, 4-2) 31
7 Grand Saline (4-5, 3-3) at Como-Pickton (1-8, 1-5) 6
63 Edgewood (5-4, 3-3) at Scurry-Rosser (6-3, 3-3) 18

DISTRICT 15
0 Blooming Grove (4-5, 0-4) at Italy (8-1, 4-0) 46
28 Palmer (3-6, 1-3) at Grandview (3-6, 1-3) 17
14 Rio Vista (6-3, 3-1) at Maypearl (8-1, 3-1) 35

DISTRICT 16
47 Malakoff Cross Roads (5-4, 2-2) at Cayuga (0-9, 0-4) 0
20 Frankston (3-6, 3-1) at Corsicana Mildred (4-5, 2-2) 34
6 Malakoff (2-7, 1-3) at Kerens (5-4, 4-0) 25

REGION III

DISTRICT 17
10 Clarksville (0-9, 0-4) at Bogata Rivercrest (0-9, 0-4) 0
8 Paris Chisum (7-2, 3-1) at Cooper (6-3, 3-1) 20
6 Pattonville Prairiland (9-0, 4-0) at Honey Grove (5-4, 2-2) 7

DISTRICT 18
15 Hughes Springs (5-4, 1-3) at DeKalb (3-6, 1-3) 13
0 Linden-Kildare (9-0, 4-0) at Hooks (5-4, 3-1) 14
0 Redwater (2-7, 0-4) at Omaha Pewitt (5-4, 3-1) 42

DISTRICT 19
7 Winona (2-7, 0-4) at Big Sandy (7-2, 4-0) 28
7 Big Sandy Harmony (8-1, 3-1) at Diana New Diana (5-4, 2-2) 21
16 Ore City (3-6, 1-3) at Hawkins (6-3, 2-2) 18

DISTRICT 20
45 Arp (3-6, 2-2) at New London West Rusk (1-8, 1-3) 6
25 Elysian Fields (7-2, 4-0) at Troup (9-0, 4-0) 13
19 Gladewater Union Grove (1-8, 0-4) at Waskom (3-6, 1-3) 33

DISTRICT 21
7 Axtell (5-4, 3-3) at Mart (5-4, 3-3) 28
12 Bruceville-Eddy (0-9, 0-6) at McGregor (8-1, 5-1) 34
35 Rosebud-Lott (7-2, 5-1) at Franklin (8-1, 5-1) 30
22 Moody (2-7, 1-5) at Hearne (4-5, 2-4) 6

DISTRICT 22
14 Groveton (6-3, 2-3) at Buffalo (2-7, 1-4) 12
21 Corrigan-Camden (7-2, 4-1) at Grapeland (1-8, 0-5) 14
27 Jewett Leon (7-1, 4-1) at Elkhart (5-4, 2-3) 18
BYE: Centerville (8-1, 5-1)

DISTRICT 23
25 Timpson (5-4, 2-2) at Alto (5-3, 2-2) 0
31 Garrison (9-0, 4-0) at Hemphill (5-4, 1-3) 28
48 San Augustine (6-3, 3-1) at Shelbyville (1-8, 0-4) 0

REGION IV

DISTRICT 25
21 Florence (1-8, 0-5) at Lexington (6-3, 3-2) 48
8 Jarrell (9-0, 5-0) at Rogers (8-1, 5-0) 16
22 Salado (4-5, 2-3) at Somerville (3-6, 2-3) 26
BYE: Little River Academy (2-8, 1-5)

DISTRICT 26
13 Lago Vista (4-5, 0-4) at Blanco (3-6, 2-2) 48
27 Junction (9-0, 4-0) at Comfort (8-1, 3-1) 21
48 Mason (7-2, 2-2) at Johnson City (4-5, 1-3) 21

DISTRICT 27
40 Boling (6-3, 4-0) at Brookshire Royal (3-6, 3-1) 7
34 East Bernard (3-6, 0-4) at Danbury (4-5, 0-4) 21
8 Wallis Brazos (3-6, 2-2) at Hitchcock (7-2, 3-1) 49

DISTRICT 28
7 El Maton Tidehaven (5-4, 2-2) at Ganado (8-1, 4-0) 44
26 Schulenburg (3-6, 1-3) at Van Vleck (4-5, 2-2) 48
33 Vanderbilt Industrial (7-2, 2-2) at Weimar (2-7, 1-3) 8

DISTRICT 29
12 San Antonio Cole (5-3, 2-2) at Geronimo Navarro (6-2, 2-2) 25
21 Universal City Randolph (7-2, 3-1) at Nixon-Smiley (3-5, 3-1) 9
0 Stockdale (2-7, 0-4) at Poth (5-4, 2-2) 41

DISTRICT 30
38 Brackettville Brackett (9-0, 4-0) at Freer (4-4, 2-2) 0
52 Dilley (3-6, 2-2) at George West (1-8, 1-3) 20
28 Natalia (5-4, 3-1) at Three Rivers (1-7, 0-4) 6

DISTRICT 31
0 Bloomington (0-9, 0-4) at Kenedy (0-9, 0-4) 48
27 Karnes City (9-0, 4-0) at Yorktown (8-1, 3-1) 3
41 Refugio (5-4, 3-1) at Skidmore-Tynan (6-3, 2-2) 13

DISTRICT 32
28 Banquete (3-6, 2-2) at Santa Rosa (5-3, 3-1) 17
0 La Villa (3-6, 1-3) at Odem (7-2, 4-0) 49
20 Riviera Kaufer (1-8, 0-4) at Premont (6-3, 2-2) 44

CLASS A

REGION I

DISTRICT 3
34 Wheeler (5-4, 3-1) at Clarendon (2-7, 1-3) 7
33 Claude (6-3, 3-1) at Memphis (7-2, 4-0) 24
21 Shamrock (1-8, 0-4) at Wellington (4-4, 1-3) 40

DISTRICT 4
46 Farwell (7-1, 2-1) at Bovina (6-3, 2-1) 7
46 Nazareth (6-3, 3-0) at Springlake-Earth (0-8, 0-3) 14
19 Hart (2-7, 1-3) at Lubbock Cooper JV 9

DISTRICT 5
35 Anton (9-0, 4-0) at Ralls (2-7, 1-3) 6
13 Sudan (6-3, 2-2) at Crosbyton (8-1, 3-1) 40
47 Petersburg (5-4, 2-2) at Lorenzo (0-9, 0-4) 0

DISTRICT 6
14 Plains (3-6, 2-2) at Morton (6-3, 4-0) 47
42 O'Donnell (4-5, 2-2) at Smyer (1-8, 1-3) 12
20 Sundown (5-4, 3-1) at Whiteface (1-7, 0-4) 0

DISTRICT 7
47 Iraan (7-2, 2-1) at Garden City (2-7, 0-3) 18
7 McCamey (5-3, 3-0) at Wink (8-1, 2-1) 14
BYE: Rankin (3-7, 1-3)

REGION II

DISTRICT 9
63 Rotan (3-6, 0-4) at Crowell (2-6, 0-4) 27
20 Paducah (5-4, 4-0) at Hamlin (5-4, 3-1) 13
0 Munday (4-4, 2-2) at Knox City (3-6, 3-1) 12

DISTRICT 11
7 Petrolia (5-4, 3-1) at Collinsville (2-7, 1-3) 0
7 Era (2-7, 0-4) at Lindsay (7-2, 2-2) 34
18 Muenster (9-0, 4-0) at Saint Jo (6-3, 2-2) 13

DISTRICT 12
48 Albany (8-1, 3-1) at Perrin-Whitt (1-8, 0-4) 0
59 Windthorst (8-1, 4-0) at Archer City (2-7, 2-2) 0
17 Throckmorton (3-6, 2-2) at Santo (5-4, 1-3) 0

DISTRICT 14
6 Baird (8-1, 4-1) at Gorman (5-4, 3-2) 0 (OT)
0 Ranger (2-7, 1-4) at Cross Plains (4-5, 2-3) 37
54 Tolar (7-2, 5-0) at Rising Star (3-6, 3-2) 0
BYE: May (0-10, 0-6)

DISTRICT 15
51 Bronte (6-3, 2-2) at Robert Lee (0-9, 0-4) 14
28 Miles (2-7, 1-3) at Roscoe (6-3, 3-1) 29
39 Roby (8-1, 4-0) at Sterling City (6-3, 2-2) 14

DISTRICT 16
6 Christoval (2-7, 0-4) at Mertzon Irion County (4-5, 2-2) 45
41 Rocksprings (5-4, 2-2) at Eden (4-5, 1-3) 21
13 Harper (9-0, 4-0) at Menard (6-3, 3-1) 12

REGION III

DISTRICT 17
41 Celeste (7-2, 4-0) at Quinlan Boles (6-3, 4-0) 6
35 Wolfe City (5-4, 2-2) at Cumby (2-7, 2-2) 6
1 Dallas A+ Academy (3-6, 0-4) at Ladonia Fannindel (1-7, 0-4) 0 (forfeit)

DISTRICT 18
30 Karnack (2-7, 2-2) at Detroit (4-5, 1-3) 8
16 Gilmer Union Hill (7-2, 4-0) at Harleton (8-1, 4-0) 30
28 Maud (4-4, 1-3) at Simms Bowie (2-7, 0-4) 0

DISTRICT 20
7 Cushing (6-2, 3-1) at Beckville (5-3, 3-1) 26
32 Joaquin (5-3, 3-1) at Overton (3-6, 1-4) 14
0 Price Carlisle (3-4, 2-2) at Mount Enterprise (3-5, 3-1) 48
BYE: Tenaha (1-8, 0-5)

DISTRICT 21
1 Frost (5-3, 3-1) at Covington (1-7, 1-3) 0 (forfeit)
42 Wortham (4-4, 3-1) at Dawson (1-8, 0-5) 0
18 Hubbard (4-4, 3-1) at Rice (3-5, 2-2) 6
BYE: Itasca (3-6, 3-2)

DISTRICT 23
40 Chilton (8-1, 4-0) at Bosqueville (6-3, 4-0) 34
28 Evant (7-2, 2-2) at Riesel (2-7, 0-4) 33
33 Meridian (3-6, 1-3) at Valley Mills (3-6, 1-3) 8

DISTRICT 24
36 Normangee (7-2, 4-0) at Apple Springs (2-7, 0-4) 0
56 Bremond (4-5, 1-3) at Iola (3-5-1, 1-3) 6
6 Lovelady (6-3, 3-1) at Oakwood (6-3, 3-1) 15

REGION IV

DISTRICT 25
33 Burkeville (3-5, 3-1) at Evadale (4-5, 1-3) 8
6 Chester (6-3, 3-1) at Pineland West Sabine (9-0, 4-0) 51
22 High Island (1-8, 0-4) at Colmesneil (1-8, 1-3) 28

DISTRICT 27
18 Milano (5-4, 1-4) at Burton (3-6, 1-4) 25
26 Holland (1-8, 0-5) at Granger (4-5, 3-2) 47
28 Thrall (9-0, 5-0) at Thorndale (4-5, 3-2) 33
BYE: Bartlett (7-3, 5-1)

DISTRICT 29
14 Barksdale Nueces Canyon (3-6, 1-4) at Medina (2-7, 2-3) 7
39 D'Hanis (8-1, 5-0) at La Pryor (2-7, 1-4) 22
14 Sabinal (5-4, 4-1) at Center Point (5-4, 4-1) 56
BYE: Leakey (1-9, 1-5)

DISTRICT 30
56 Charlotte (4-5, 1-3) at Runge (4-5, 1-3) 14
42 Falls City (9-0, 4-0) at Louise (3-6, 0-4) 10
8 Flatonia (6-3, 3-1) at Shiner (8-1, 3-1) 34

DISTRICT 32
16 Agua Dulce (1-8, 1-3) at Woodsboro (6-3, 3-1) 42
42 Ben Bolt (8-1, 4-0) at Pettus (1-8, 0-4) 13
2 Benavides (2-7, 2-2) at Bruni (3-6, 2-2) 30

SATURDAY, NOVEMBER 8

CLASS 5A

REGION I

DISTRICT 6
42 Arlington Martin (1-8, 0-4) at Fort Worth Paschal (1-8, 0-4) 14

REGION II

DISTRICT 15
29 Klein Oak (1-8, 1-5) at Klein Collins (4-5, 2-4) 30

DISTRICT 16
19 Houston Jersey Village (6-3, 5-1) at Houston Cypress Falls (2-7, 1-5) 20
10 Houston Cypress Springs (7-2, 6-0) at Houston Langham Creek (3-6, 3-3) 31

REGION III

DISTRICT 17
9 Houston Milby (1-8, 1-3) at Houston Austin (1-8, 0-4) 14

DISTRICT 18
12 Houston Westbury (3-6, 0-4) at Houston Bellaire (6-3, 2-2) 44

DISTRICT 19
10 Katy Taylor (5-4, 3-2) at Katy (8-1, 5-0) 41

DISTRICT 20
21 Sugar Land Elkins (3-6, 3-3) at Sugar Land Austin (4-5, 2-4) 24
7 Sugar Land Clements (2-7, 1-5) at Sugar Land Kempner (7-2, 6-0) 35
20 Sugar Land Hightower (5-4, 4-2) at Sugar Land Willowridge (5-4, 4-2) 10

DISTRICT 21
31 Aldine Nimitz (4-5, 3-3) at Aldine MacArthur (4-5, 2-4) 28
10 Houston Stratford (5-4, 3-3) at Houston Memorial (7-2, 4-2) 3

DISTRICT 23
13 Pasadena (2-7, 1-5) at Pasadena Rayburn (1-8, 0-6) 17

REGION IV

DISTRICT 26
27 San Antonio Reagan (2-7, 2-4) at San Antonio Churchill (4-5, 2-4) 24 (OT)
35 San Antonio Madison (7-2, 4-2) at San Antonio MacArthur (2-7, 1-5) 3

DISTRICT 28
43 San Antonio Clark (3-6, 2-4) at San Antonio Warren (4-5, 2-4) 25

DISTRICT 30
Laredo Nixon (8-1, 5-0) at Laredo Martin (4-5, 3-2)

CLASS 4A

REGION I

DISTRICT 7 SEVENTH PLACE
10 Fort Worth North Side (3-6, 1-3) at Fort Worth South Hills (3-6, 1-3) 23

DISTRICT 7 NINTH PLACE
16 Fort Worth Polytechnic (2-7, 0-4) at Fort Worth O.D. Wyatt (0-9, 0-4) 12

REGION II

DISTRICT 10
34 Dallas South Oak Cliff (5-4, 2-2) at Dallas Roosevelt (4-5, 1-3) 14

REGION III

DISTRICT 22
29 Houston Davis (6-3, 5-3) at Houston Sharpstown (1-8, 1-7) 8

REGION IV

DISTRICT 28
7 San Antonio Lanier (6-3, 6-0) at San Antonio Fox Tech (7-2, 5-1) 6

CLASS A

REGION I

DISTRICT 1
13 White Deer (1-8, 1-3) at Booker (6-3, 2-2) 27
52 Stratford (8-1, 3-1) at Vega (2-7, 0-4) 6
42 Sunray (8-1, 4-0) at Gruver (3-6, 2-2) 0


The Old Coach Top Stories