Week 7 Schedule, Scores

Week 7 is here, and so is Tex Preps and its battalion of correspondents to bring you the very latest in scores, schedules and standings.

THURSDAY, OCTOBER 14

CLASS 5A

REGION I

DISTRICT 3
7 Odessa Permian (4-2, 0-1) at Midland Lee (5-1, 1-0) 44

DISTRICT 4
35 Burleson (6-0, 3-0) at Mansfield (3-3, 2-1) 42 (OT)

DISTRICT 5
43 Grapevine (2-4, 0-3) at Keller Fossil Ridge (4-2, 1-2) 14
41 Keller (5-1, 2-1) at Richland (1-5, 0-3) 7
27 Denton Ryan (6-0, 3-0) at Southlake Carroll (6-0, 3-0) 52

DISTRICT 6
7 South Grand Prairie (5-1, 3-0) at Irving (3-3, 1-2) 21

REGION II

DISTRICT 9
16 Dallas Sunset (2-3, 0-2) at Dallas Skyline (5-2, 3-0) 48

DISTRICT 10
44 Dallas Jesuit (4-2, 2-1) at Carrollton Newman Smith (0-6, 0-3) 30

DISTRICT 11
31 North Garland (6-1, 3-0) at Garland (4-2, 1-1) 37 (2OT)

DISTRICT 13
13 A&M Consolidated (5-1, 3-0) at Killeen Harker Heights (3-3, 1-2) 14

DISTRICT 16
23 Austin Bowie (2-4, 2-1) at Austin Akins (3-3, 1-2) 21
27 Austin High (2-4, 1-2) at Austin Anderson (1-5, 1-2) 24

REGION III

DISTRICT 17
13 Magnolia (1-5, 1-3) at Houston Cypress Springs (1-5, 1-3) 27

REGION IV

DISTRICT 25
12 San Antonio East Central (1-5, 0-2) at San Antonio Highlands (2-4, 1-2) 45

DISTRICT 29
13 Laredo LBJ (1-5, 0-3) at Laredo Nixon (4-2, 3-0) 47
0 Laredo United South (0-6, 0-3) at Laredo United (4-2, 2-1) 73

DISTRICT 30
42 La Joya (4-2, 1-0) at McAllen Memorial (2-4, 1-0) 13

DISTRICT 31
21 Donna (4-3, 3-0) at Edinburg Economedes (2-3, 2-0) 28

DISTRICT 32
41 Harlingen (5-1, 2-1) at Brownsville Hanna (1-5, 0-3) 20

CLASS 4A

REGION I

DISTRICT 3
30 Dumas (3-3, 0-1) at Amarillo Caprock (2-4, 0-1) 17
6 Canyon Randall (2-4, 0-1) at Amarillo Palo Duro (4-2, 1-0) 42

DISTRICT 4
23 San Angelo Lake View (3-3, 1-0) at Lubbock Estacado (0-6, 0-1) 0

DISTRICT 5
7 Burkburnett (3-3, 0-1) at Wichita Falls Rider (6-0, 1-0) 31

DISTRICT 8
3 Fort Worth Trimble Tech (2-4, 0-3) at Fort Worth Dunbar (2-4, 2-1) 7
75 Fort Worth Southwest (5-1, 3-0) at Fort Worth Western Hills (2-4, 2-1) 12

DISTRICT 10
6 North Dallas (0-6, 0-1) at Dallas Spruce (2-3, 0-1) 37
61 Dallas Lincoln (4-1, 1-0) at Dallas Woodrow Wilson (5-1, 1-0) 0

DISTRICT 13
50 Dallas Kimball (3-3, 1-0) at Dallas Pinkston (3-3, 1-0) 0
0 Dallas Adamson (0-6, 0-1) at Dallas South Oak Cliff (5-1, 1-0) 70

REGION III

DISTRICT 18
19 Montgomery (2-4, 1-2) at Conroe Caney Creek (2-4, 0-3) 21

DISTRICT 21
6 Houston Furr (3-3, 1-2) at Houston Jones (5-1, 3-0) 47

NON-DISTRICT
13 Houston Davis (21-4A, 4-2, 2-1) at Houston Westbury (22-4A, 1-5, 1-2) 45

REGION IV

DISTRICT 25
33 Austin LBJ (0-6, 0-1) at Austin Travis (4-2, 0-1) 34 (2OT)

DISTRICT 29
21 San Antonio Memorial (0-6, 0-3) at San Antonio Fox Tech (1-5, 1-2) 42

DISTRICT 32
14 Weslaco East (2-4, 2-1) at Pharr-San Juan-Alamo Memorial (1-5, 1-2) 27

FRIDAY, OCTOBER 15

CLASS 5A

REGION I

DISTRICT 1 HAS A BYE

DISTRICT 2
23 Amarillo (3-3, 0-1) at Amarillo Tascosa (2-4, 0-1) 27
18 Lubbock Coronado (5-1, 1-0) at Lubbock Monterey (2-4, 1-0) 13
7 Lubbock (0-6, 0-1) at San Angelo Central (3-3, 1-0) 37

DISTRICT 3
14 Midland (6-0, 1-0) at Abilene (6-0, 1-0) 52
61 Abilene Cooper (3-3, 0-1) at Odessa (3-3, 0-1) 7

DISTRICT 4
34 North Crowley (4-2, 2-1) at Granbury (3-3, 1-2) 37
51 Mansfield Summit (4-2, 3-0) at Saginaw Boswell (2-4, 0-3) 0

DISTRICT 5
7 Haltom (3-3, 2-1) at Colleyville Heritage (3-3, 1-2) 24

DISTRICT 6
35 Coppell (2-4, 1-2) at Grand Prairie (1-5, 0-3) 7
35 Euless Trinity (4-2, 3-0) at Hurst L.D. Bell (2-4, 1-2) 14
7 Irving Nimitz (1-5, 0-3) at Irving MacArthur (6-0, 3-0) 24

DISTRICT 7
49 Cedar Hill (3-3, 2-1) at Arlington (1-5, 0-3) 14
10 Arlington Martin (3-3, 1-2) at Arlington Lamar (5-1, 3-0) 42
54 Duncanville (5-1, 3-0) at Arlington Sam Houston (0-6, 0-3) 48
8 Arlington Bowie (1-5, 1-2) at DeSoto (5-1, 2-1) 36

DISTRICT 8
13 Lewisville (4-2, 2-1) at Flower Mound Marcus (1-5, 0-3) 16
24 Flower Mound (4-2, 2-1) at Plano East (3-3, 2-1) 28
17 Allen (5-1, 3-0) at Plano West (5-1, 3-0) 24
14 Plano (1-5, 0-3) at The Colony (1-5, 0-3) 0

REGION II

DISTRICT 9
BYE: Dallas W.T. White (2-5, 2-1)

DISTRICT 10
28 Carrollton R.L. Turner (4-2, 1-2) at Carrollton Creekview (2-4, 2-1) 3
29 Richardson Lake Highlands (4-2, 2-1) at Richardson (4-2, 1-2) 13
7 Richardson Pearce (5-1, 2-1) at Richardson Berkner (3-3, 2-1) 24

DISTRICT 11
17 Sachse (3-3, 0-2) at Garland Lakeview (2-5, 1-2) 31
35 South Garland (6-1, 3-0) at Garland Naaman Forest (1-5, 0-2) 12
BYE: Rowlett (3-4, 1-2)

DISTRICT 12
2 Tyler John Tyler (2-4, 0-2) at Mesquite Horn (2-5, 1-2) 41
14 Longview (7-0, 3-0) at Rockwall (1-5, 0-2) 10
6 North Mesquite (5-2, 2-1) at Tyler Lee (3-3, 1-1) 37
BYE: Mesquite (2-5, 2-1)

DISTRICT 13
33 Killeen Shoemaker (3-3, 0-3) at Belton (0-6, 0-3) 6
17 Temple (2-4, 1-2) at Bryan (4-2, 2-1) 21 (OT)
14 Waco (4-2, 2-1) at Copperas Cove (5-1, 3-0) 19

DISTRICT 14
7 Conroe Oak Ridge (2-4, 1-2) at Klein Collins (5-1, 2-1) 38
0 Klein (4-2, 2-1) at Lufkin (6-0, 3-0) 36
7 Huntsville (1-5, 1-2) at The Woodlands (4-2, 2-1) 35

DISTRICT 15
20 Round Rock McNeil (1-5, 0-3) at Georgetown (4-2, 2-1) 17
6 Round Rock (4-2, 1-2) at Cedar Park (4-2, 3-0) 17
42 Pflugerville (4-2, 3-0) at Round Rock Stony Point (0-6, 0-3) 17
23 Leander (5-1, 2-1) at Round Rock Westwood (1-5, 1-2) 35

DISTRICT 16
45 Buda Hays Consolidated (5-1, 2-1) at Austin Crockett (4-2, 1-2) 14
35 Austin Westlake (4-2, 3-0) at Bastrop (3-3, 1-2) 21

REGION III

DISTRICT 17
26 Houston Cypress Falls (4-3, 4-1) at Houston Cypress Ridge (3-3, 2-2) 44
BYE: Houston Langham Creek (0-7, 0-5)

DISTRICT 18
22 Aldine MacArthur (1-5, 1-2) at Aldine Nimitz (4-2, 3-0) 28
37 Houston Stratford (1-5, 1-2) at Houston Northbrook (0-6, 0-3) 0

DISTRICT 19
14 Alief Hastings (1-5, 0-3) at Alief Taylor (4-2, 2-1) 21
34 Katy (6-0, 3-0) at Katy Taylor (3-3, 1-2) 14

DISTRICT 20
32 Sugar Land Willowridge (5-1, 4-0) at Sugar Land Clements (4-3, 2-3) 0
20 Sugar Land Kempner (3-4, 3-2) at Sugar Land Elkins (3-3, 3-1) 18
BYE: Sugar Land Bush (1-6, 1-4)

DISTRICT 21
47 Houston Milby (2-4, 0-3) at Houston Austin (0-6, 0-3) 6
28 Houston Bellaire (4-2, 2-1) at Houston Sam Houston (0-6, 0-3) 0

DISTRICT 22
35 Spring (6-0, 3-0) at Baytown Lee (3-3, 1-2) 28
21 Baytown Sterling (4-2, 1-2) at Humble (2-4, 1-2) 31
7 Kingwood (2-4, 1-2) at Port Arthur Memorial (3-3, 3-0) 31
27 Beaumont West Brook (2-4, 0-3) at Spring Westfield (5-1, 2-1) 44

DISTRICT 23
0 South Houston (2-4, 1-2) at Galena Park North Shore (6-0, 3-0) 59
35 Pasadena Dobie (4-2, 2-1) at La Porte (2-4, 2-1) 21
24 Pasadena Memorial (2-4, 1-2) at Pasadena Rayburn (4-2, 1-2) 28

DISTRICT 24
13 Houston Clear Lake (7-0, 3-0) at Alvin (4-2, 2-0) 31
14 Galveston Ball (1-5, 0-2) at Clute Brazoswood (1-6, 0-3) 28
27 Friendswood Clear Brook (4-3, 2-1) at League City Clear Creek (0-6, 0-2) 24
BYE: Pearland (6-1, 2-1)

REGION IV

DISTRICT 25
69 San Marcos (5-2, 2-1) at San Antonio Jefferson (1-5, 0-2) 7
0 San Antonio Southwest (3-4, 1-2) at Schertz Clemens (4-2, 2-0) 49
BYE: Seguin (6-1, 3-0)

DISTRICT 26
28 Converse Judson (6-0, 3-0) at San Antonio Churchill (4-2, 1-2) 14
13 San Antonio Reagan (3-3, 2-1) at Spring Branch Smithson Valley (4-2, 2-1) 34

DISTRICT 27
38 San Antonio O'Connor (5-1, 3-0) at San Antonio Clark (4-2, 2-1) 21
20 San Antonio Holmes (2-4, 1-2) at San Antonio Warren (5-1, 2-1) 44

DISTRICT 28
28 Corpus Christi King (1-5, 0-1) at Corpus Christi Miller (1-5, 0-1) 20
22 Corpus Christi Carroll (4-2, 1-0) at Corpus Christi Ray (4-2, 0-1) 29

DISTRICT 29
13 Eagle Pass (2-4, 1-2) at Laredo Alexander (3-3, 2-1) 17
21 Laredo Martin (4-2, 3-0) at Laredo Cigarroa (1-5, 1-2) 28

DISTRICT 30
7 Rio Grande City (2-3, 0-1) at McAllen Rowe (3-3, 0-1) 19
30 McAllen (3-3, 0-1) at Mission Sharyland (5-1, 1-0) 24

DISTRICT 31
35 Edinburg (3-3, 2-0) at Edinburg North (1-5, 1-2) 0
21 Weslaco (2-5, 0-3) at Pharr-San Juan-Alamo (3-3, 0-2) 35
BYE: Pharr-San Juan-Alamo North (4-3, 1-2)

DISTRICT 32
59 Los Fresnos (3-3, 1-2) at Brownsville Porter (2-4, 0-3) 7
42 Brownsville Rivera (5-1, 2-1) at Harlingen South (3-3, 2-1) 36
7 Brownsville Pace (5-1, 2-1) at San Benito (6-0, 3-0) 47

CLASS 4A

REGION I

DISTRICT 1
0 El Paso Bowie (2-5, 0-5) at El Paso Andress (6-0, 4-0) 50
13 El Paso (3-4, 2-3) at El Paso Burges (3-3, 2-2) 16
17 El Paso Austin (4-2, 4-0) at El Paso Chapin (4-2, 3-1) 14
40 El Paso Irvin (4-2, 3-1) at El Paso Jefferson (3-4, 1-4) 14
BYE: Canutillo (3-4, 1-4)

DISTRICT 2
27 Clint Mountain View (2-4, 1-3) at Clint (3-4, 3-2) 7
20 El Paso Ysleta (2-5, 2-3) at Clint Horizon (1-5, 0-4) 14
55 El Paso Del Valle (2-4, 2-2) at Fabens (3-3, 2-2) 7
23 El Paso Parkland (4-3, 3-2) at San Elizario (2-4, 2-2) 12
BYE: El Paso Riverside (7-0, 5-0)

DISTRICT 3
34 Pampa (3-3, 1-0) at Hereford (2-4, 1-0) 20

DISTRICT 4
13 Big Spring (2-4, 0-1) at Andrews (3-3, 1-0) 24
38 Wolfforth Frenship (4-2, 1-0) at Plainview (3-3, 0-1) 34 (OT)

DISTRICT 5
35 Sherman (4-2, 1-0) at Denton (1-5, 0-1) 21
28 Denison (4-2, 1-0) at Wichita Falls (2-4, 0-1) 17

DISTRICT 6
0 Cleburne (0-6, 0-1) at Aledo (4-2, 1-0) 60
46 Stephenville (6-0, 1-0) at Joshua (2-4, 0-1) 6
39 Fort Worth Brewer (1-4, 0-1) at Mineral Wells (4-2, 1-0) 33

DISTRICT 7
18 Springtown (3-3, 2-1) at Birdville (5-1, 3-0) 41
39 Fort Worth Diamond Hill-Jarvis (1-5, 0-3) at Fort Worth Carter-Riverside (2-4, 1-2) 23
23 Azle (3-3, 2-1) at Fort Worth Eastern Hills (3-3, 2-1) 6

DISTRICT 8
34 Fort Worth O.D. Wyatt (2-4, 1-2) at Fort Worth Polytechnic (0-6, 0-3) 13
42 Fort Worth Arlington Heights (4-2, 3-0) at Fort Worth South Hills (1-5, 1-2) 18

REGION II

DISTRICT 9
31 McKinney North (0-6, 0-3) at Frisco (3-3, 2-1) 42
21 Lake Dallas (5-1, 2-1) at Justin Northwest (5-1, 2-1) 19
52 Frisco Centennial (1-5, 0-3) at Keller Central (1-5, 0-3) 7
24 Lewisville Hebron (6-0, 3-0) at McKinney (5-1, 3-0) 10

DISTRICT 11
0 West Mesquite (5-1, 0-1) at Mesquite Poteet (4-2, 0-1) 3
52 Dallas Highland Park (4-1, 1-0) at Terrell (3-2, 0-1) 7
7 Forney (2-4, 1-0) at Wylie (5-1, 1-0) 31

DISTRICT 12
21 Paris North Lamar (6-0, 1-0) at Greenville (1-5, 0-1) 7
66 Sulphur Springs (5-1, 1-0) at Mount Pleasant (2-4, 0-1) 21
7 Paris (2-4, 0-1) at Texarkana Texas High (4-2, 1-0) 49

DISTRICT 14
17 Red Oak (0-6, 0-1) at Corsicana (5-1, 1-0) 40
34 Ennis (5-1, 1-0) at Lancaster (3-3, 1-0) 17
14 Athens (0-6, 0-1) at Mabank (2-4, 0-1) 42

DISTRICT 15
45 Midlothian (4-2, 0-1) at Alvarado (0-6, 0-1) 38
10 Waxahachie (4-2, 1-0) at Crowley (3-2, 1-0) 7
29 Everman (4-1, 1-0) at Mansfield Timberview (1-5, 0-1) 0

DISTRICT 16
28 Brownwood (2-4, 1-0) at Killeen (4-2, 1-0) 42
14 Lampasas (6-0, 1-0) at Waco University (1-5, 0-1) 30

REGION III

DISTRICT 17
9 Kilgore (6-0, 3-0) at Hallsville (5-1, 2-1) 7
45 Marshall (3-3, 1-2) at Henderson (4-2, 2-1) 0
17 Nacogdoches (1-5, 0-3) at Longview Pine Tree (1-5, 0-3) 10
48 Jacksonville (5-1, 3-0) at Whitehouse (2-4, 1-2) 14

DISTRICT 18
28 Willis (2-4, 1-2) at Brenham (5-1, 2-1) 49
48 Klein Oak (5-1, 3-0) at Livingston (1-5, 0-3) 14
14 New Caney (5-1, 2-1) at Waller (4-2, 3-0) 35

DISTRICT 19
21 Galena Park (6-0, 1-0) at Crosby (2-4, 0-1) 14
0 Houston Smiley (0-6, 0-1) at Houston C.E. King (3-3, 0-1) 57
34 Dayton (3-3, 1-0) at Houston Forest Brook (3-3, 1-0) 18

DISTRICT 20
41 Port Neches-Groves (5-2, 3-0) at Lumberton (4-2, 1-1) 21
12 Beaumont Central (0-6, 0-2) at Orange Little Cypress-Mauriceville (1-6, 0-3) 16
44 Nederland (4-3, 2-1) at Vidor (2-3, 1-1) 6
BYE: Beaumont Ozen (4-3, 2-1)

DISTRICT 22
0 Houston Wheatley (2-4, 0-2) at Houston Washington (4-2, 2-1) 7
20 Houston Waltrip (2-4, 1-1) at Houston Worthing (2-3, 1-1) 33

DISTRICT 23
51 La Marque (5-1, 1-0) at Dickinson (2-4, 0-1) 13
24 Texas City (4-2, 1-0) at Friendswood (6-0, 1-0) 21
30 Channelview (1-5, 0-1) at Santa Fe (4-2, 0-1) 47

DISTRICT 24
41 El Campo (4-2, 2-1) at Angleton (4-2, 2-1) 7
7 Rosenberg Terry (4-2, 2-1) at Bay City (5-1, 2-1) 27
12 Port Lavaca Calhoun (1-5, 0-3) at Rosenberg Lamar Consolidated (1-5, 0-3) 38

REGION IV

DISTRICT 25
0 Austin Johnston (0-6, 0-1) at Austin Lanier (2-3, 1-0) 41
0 Austin Reagan (1-5, 1-0) at Austin McCallum (5-1, 1-0) 30

DISTRICT 26
59 Pflugerville Connally (3-3, 1-0) at Lockhart (3-3, 1-0) 3
30 Elgin (2-4, 0-1) at Pflugerville Hendrickson (2-3, 0-1) 23
33 Del Valle (1-5, 1-0) at Taylor (2-4, 0-1) 26

DISTRICT 27
10 New Braunfels Canyon (5-1, 0-1) at Austin Lake Travis (5-1, 1-0) 9
15 Burnet (5-1, 1-0) at Dripping Springs (3-3, 1-0) 38
16 Marble Falls (1-5, 0-1) at New Braunfels (3-3, 0-1) 37

DISTRICT 28
7 Castroville Medina Valley (4-2, 0-1) at Boerne (5-1, 1-0) 28
20 San Antonio Alamo Heights (4-2, 0-1) at Fredericksburg (5-1, 1-0) 14
55 Kerrville Tivy (4-2, 1-0) at Uvalde (3-3, 0-1) 7

DISTRICT 29
21 San Antonio Lanier (2-4, 1-2) at San Antonio Burbank (1-5, 0-3) 15
0 San Antonio Edison (2-4, 2-1) at San Antonio Kennedy (3-3, 2-1) 12

DISTRICT 30
43 Floresville (2-4, 1-1) at Beeville Jones (1-5, 0-3) 22
13 South San Antonio (4-3, 2-1) at San Antonio Harlandale (3-3, 2-0) 34
17 Pleasanton (3-4, 1-2) at San Antonio Southside (3-3, 0-2) 9
BYE: San Antonio McCollum (5-2, 3-0)

DISTRICT 31
32 Corpus Christi Calallen (5-1, 3-0) at Alice (2-4, 1-2) 0
55 Kingsville King (2-4, 1-2) at Corpus Christi Flour Bluff (5-1, 2-1) 42
60 Gregory-Portland (6-0, 3-0) at Corpus Christi Tuloso-Midway (2-4, 1-2) 12
7 Robstown (0-6, 0-3) at Rockport-Fulton (3-3, 1-2) 49

DISTRICT 32
20 Mission Memorial (6-0, 3-0) at Edcouch-Elsa (6-0, 3-0) 63
31 Brownsville Lopez (2-4, 1-2) at Mission (0-6, 0-3) 38
14 Mercedes (0-6, 0-3) at Roma (2-4, 2-1) 6

CLASS 3A

REGION I

DISTRICT 1
0 Dalhart (1-6, 0-1) at Canyon (6-0, 0-0) 50
7 Amarillo River Road (3-3, 0-1) at Perryton (5-1, 1-0) 39
BYE: Borger (3-3, 1-0)

DISTRICT 2
6 Littlefield (4-3, 0-1) at Brownfield (4-2, 0-0) 7
24 Levelland (2-5, 0-1) at Lubbock Cooper (5-2, 1-0) 33
BYE: Muleshoe (6-1, 1-0)

DISTRICT 3
15 Midland Greenwood (2-4, 1-0) at Fort Stockton (3-3, 1-0) 28
13 Lamesa (2-4, 1-0) at Monahans (2-4, 0-1) 48
48 Seminole (1-5, 0-1) at Pecos (1-5, 0-1) 18

DISTRICT 4
51 Abilene Wylie (5-2, 1-0) at Merkel (3-3, 0-0) 14
25 Snyder (6-1, 1-0) at Sweetwater (5-2, 0-1) 35
BYE: Clyde (3-4, 0-1)

DISTRICT 5
6 Wichita Falls Hirschi (0-7, 0-1) at Breckenridge (5-2, 0-1) 62
21 Iowa Park (7-0, 1-0) at Vernon (3-3, 0-0) 24
BYE: Graham (4-3, 1-0)

DISTRICT 6
30 Gainesville (3-3, 1-0) at Pilot Point (5-1, 1-0) 13
13 Pottsboro (0-6, 0-1) at Sanger (4-2, 0-1) 45
41 Bowie (3-3, 1-0) at Whitesboro (1-5, 0-1) 0

DISTRICT 7
0 Carrollton Ranchview (1-5, 0-1) at Decatur (6-0, 1-0) 77
15 Lake Worth (4-2, 1-0) at Little Elm (3-3, 0-1) 30
25 Bridgeport (1-5, 1-0) at River Oaks Castleberry (1-5, 0-1) 22

DISTRICT 8
43 Glen Rose (4-2, 1-0) at Comanche (3-3, 1-0) 41
41 Hillsboro (1-5, 0-1) at Venus (1-5, 0-1) 8
39 West (2-4, 0-1) at Whitney (4-2, 1-0) 9

REGION II

DISTRICT 9
17 Farmersville (5-1, 1-0) at Bonham (4-2, 1-0) 34
42 Royse City (4-2, 1-0) at Princeton (5-1, 0-1) 17
14 Nevada Community (0-6, 0-1) at Van Alstyne (4-2, 0-1) 34

DISTRICT 10
38 Wilmer-Hutchins (5-1, 1-0) at Kennedale (5-0, 1-0) 35 (3OT)

DISTRICT 11
0 Commerce (4-3, 0-1) at Emory Rains (1-5, 0-1) 12
28 Quinlan Ford (3-3, 1-0) at Winnsboro (4-2, 0-0) 20
BYE: Mount Vernon (4-3, 1-0)

DISTRICT 12
46 Crandall (2-5, 0-1) at Eustace (2-5, 1-0) 10
18 Kemp (3-4, 0-1) at Kaufman (5-1, 0-0) 51
BYE: Wills Point (1-6, 1-0)

DISTRICT 13
20 Pittsburg (2-5, 1-0) at Gladewater (2-4, 0-0) 16
42 Gilmer (7-0, 1-0) at Mineola (3-4, 0-1) 8
BYE: Gladewater Sabine (2-5, 0-1)

DISTRICT 14
26 New Boston (0-6, 0-1) at Jefferson (1-5, 0-1) 40
14 Daingerfield (4-2, 1-0) at Texarkana Liberty-Eylau (3-3, 1-0) 22
7 Atlanta (1-5, 1-0) at Texarkana Pleasant Grove (3-3, 0-1) 23

DISTRICT 15
24 Tyler Chapel Hill (3-3, 0-1) at Bullard (2-4, 0-1) 21
33 Brownsboro (2-4, 0-1) at Lindale (3-3, 1-0) 42
14 Canton (6-0, 1-0) at Van (5-1, 1-0) 24

DISTRICT 16
0 Carthage (5-2, 1-0) at Longview Spring Hill (5-1, 0-0) 45
39 Center (4-3, 0-1) at White Oak (3-4, 0-1) 20
BYE: Tatum (6-1, 1-0)

NON-DISTRICT
19 Fort Worth Nolan at Ferris (10-3A, 2-3, 0-1) 0

REGION III

DISTRICT 17
14 Gatesville (4-2, 0-1) at Lorena (3-3, 0-1) 17
12 Waco Connally (4-2, 1-0) at Robinson (5-0-1, 1-0) 16
29 China Spring (6-0, 1-0) at Waco La Vega (0-6, 0-1) 13

DISTRICT 18
35 Marlin (6-1, 1-0) at Fairfield (5-2, 1-0) 16
7 Groesbeck (0-6-1, 0-1) at Madisonville (5-1, 0-0) 28
BYE: Mexia (1-6, 0-1)

DISTRICT 19
0 La Grange (1-5, 0-3) at Cameron Yoe (6-0, 3-0) 41
24 Caldwell (5-1, 2-1) at Hutto (4-2, 2-1) 8
7 Smithville (0-6, 0-3) at Manor (2-4, 0-3) 38
0 Giddings (4-2, 2-1) at Rockdale (4-2, 3-0) 26

DISTRICT 20
10 Sealy (4-2, 1-0) at Bellville (3-3, 1-0) 13
43 Altair Rice Consolidated (5-1, 1-0) at Columbus (1-5, 0-1) 3
50 Navasota (5-1, 0-1) at Hempstead (1-5, 0-1) 12

DISTRICT 21
13 Huntington (1-5, 0-1) at Crockett (2-4, 1-0) 33
21 Palestine (4-2, 0-1) at Diboll (3-3, 1-0) 12
56 Rusk (4-2, 1-0) at Palestine Westwood (1-5, 0-1) 33

DISTRICT 22
42 Kirbyville (5-1, 1-0) at Jasper (5-1, 1-0) 20
12 Buna (3-3, 0-1) at Shepherd (5-1, 0-1) 14
16 Coldspring Oakhurst (1-5, 0-1) at Silsbee (5-0, 1-0) 62

DISTRICT 23
26 Cleveland (1-5, 0-1) at Cleveland Tarkington (4-2, 0-1) 27
0 Splendora (0-6, 0-1) at Liberty (1-5, 1-0) 52
7 Huffman Hargrave (5-1, 1-0) at Mont Belvieu Barbers Hill (6-0, 1-0) 6

DISTRICT 24
55 West Orange-Stark (3-2, 1-0) at Anahuac (4-2, 0-1) 12
0 Orangefield (0-6, 0-1) at Hamshire-Fannett (4-2, 1-0) 28
23 Bridge City (4-2, 1-0) at Sour Lake Hardin-Jefferson (2-4, 0-1) 12

REGION IV

DISTRICT 25
38 Stafford (3-3, 0-1) at Palacios (4-2, 0-1) 7
7 Needville (2-4, 0-1) at Sweeny (1-5, 1-0) 31
30 Columbia (5-1, 1-0) at Wharton (3-3, 1-0) 7

DISTRICT 26
45 Yoakum (4-2, 1-0) at Gonzales (2-4, 0-1) 35
7 Edna (0-6, 0-1) at Hallettsville (5-1, 0-1) 38
21 Cuero (6-0, 1-0) at Luling (3-3, 1-0) 9

DISTRICT 27
13 Ingram Moore (2-4, 0-1) at Bandera (3-3, 0-1) 23
41 Liberty Hill (5-1, 1-0) at Llano (6-0, 1-0) 28
0 Brady (4-2, 0-1) at Wimberley (4-2, 1-0) 37

DISTRICT 28
13 Poteet (3-3, 1-0) at La Vernia (5-1, 1-0) 37
43 Marion (3-3, 1-0) at Lytle (1-5, 0-1) 34
0 South San Antonio West Campus (2-4, 0-1) at Somerset (3-3, 0-1) 42

DISTRICT 29
21 Crystal City (2-4, 0-1) at Cotulla (4-2, 0-1) 14
21 Carrizo Springs (2-4, 0-1) at Devine (5-1, 1-0) 35
33 Hondo (2-4, 1-0) at Pearsall (6-0, 1-0) 20

DISTRICT 30
54 Sinton (5-2, 1-0) at Aransas Pass (6-1, 0-1) 9
49 Ingleside (6-1, 1-0) at Mathis (4-2, 0-0) 23
BYE: Goliad (4-3, 0-1)

DISTRICT 31
0 San Diego (5-2, 1-0) at Corpus Christi West Oso (2-4, 0-0) 33
0 Falfurrias (1-6, 0-1) at Orange Grove (2-5, 0-1) 40
BYE: Zapata (6-0, 1-0)

DISTRICT 32
15 Rio Hondo (4-2, 2-1) at La Feria (3-1, 2-0) 30
14 Progreso (2-4, 0-3) at Lyford (5-1, 1-1) 27
30 Port Isabel (5-1, 2-0) at Raymondville (4-2, 2-1) 7
BYE: Hidalgo (1-6, 0-3)

CLASS 2A

REGION I

DISTRICT 1
61 Kermit (6-1, 1-0) at Anthony (2-4, 0-0) 6
21 Alpine (0-7, 0-1) at Tornillo (1-4, 0-1) 6
BYE: Crane (5-2, 1-0)

DISTRICT 2
14 Eldorado (3-3, 0-3) at Junction (1-5, 0-3) 6
22 Sonora (5-1, 3-0) at Mason (6-0, 3-0) 55
0 Big Lake Reagan County (4-2, 2-1) at Ozona (1-5, 1-2) 21
0 San Angelo Grape Creek (2-4, 1-2) at Wall (4-2, 2-1) 20

DISTRICT 3
3 San Saba (1-5, 0-1) at Ballinger (1-5, 0-1) 45
34 Bangs (0-6, 0-1) at Coleman (1-5, 1-0) 12
56 Tuscola Jim Ned (6-0, 1-0) at Early (2-4, 1-0) 35

DISTRICT 4
13 Anson (0-6, 0-1) at Coahoma (1-5, 0-1) 6
61 Colorado City (4-2, 1-0) at Hawley (1-5, 0-1) 0
48 Stanton (2-4, 1-0) at Stamford (1-5, 1-0) 14

DISTRICT 5
20 Post (4-2, 3-0) at Idalou (6-0, 3-0) 19
14 Denver City (3-3, 2-1) at Lubbock Roosevelt (2-4, 2-1) 35
27 Abernathy (3-3, 1-2) at Slaton (0-6, 0-3) 19
31 Shallowater (1-5, 1-2) at Tahoka (0-6, 0-3) 6

DISTRICT 6
42 Lockney (4-2, 1-0) at Floydada (3-3, 1-0) 14
0 Dimmitt (0-6, 0-1) at Olton (3-3, 0-1) 60
10 Friona (3-3, 1-0) at Tulia (4-2, 0-1) 25

DISTRICT 7
8 Amarillo Highland Park (2-5, 1-2) at Canadian (6-0, 2-0) 53
6 Amarillo Boys Ranch (1-6, 0-3) at Spearman (4-2, 1-1) 61
28 Sanford-Fritch (2-4, 0-2) at Stinnett West Texas (2-5, 2-1) 7
BYE: Panhandle (4-3, 3-0)

DISTRICT 8
7 Olney (2-5, 1-2) at Electra (4-2, 1-1) 16
7 Childress (5-2, 2-1) at Holliday (5-1, 2-0) 14
38 Henrietta (5-1, 2-0) at Wichita Falls City View (1-6, 0-3) 12
BYE: Seymour (2-5, 1-2)

REGION II

DISTRICT 9
50 Jacksboro (3-3, 0-1) at Chico (1-5, 0-1) 2
54 Boyd (6-0, 1-0) at Millsap (1-5, 0-1) 6
0 Nocona (4-2, 1-0) at Paradise (4-2, 1-0) 42

DISTRICT 10
7 Dublin (3-3, 1-0) at Cisco (5-1, 0-1) 52
52 Eastland (5-1, 1-0) at Hamilton (5-1, 1-0) 28
29 De Leon (1-4, 0-1) at Hico (2-4, 0-1) 22

DISTRICT 11
46 Maypearl (3-3, 1-0) at Godley (4-3, 1-0) 10
34 Rio Vista (1-6, 0-1) at Itasca (4-2, 0-0) 12
BYE: Grandview (1-6, 0-1)

DISTRICT 12
37 Crawford (6-0, 1-0) at Clifton (3-3, 0-1) 7
13 Bruceville-Eddy (3-3, 0-1) at Moody (1-5, 0-1) 28
0 McGregor (2-4, 1-0) at Troy (2-4, 1-0) 47

DISTRICT 13
27 Argyle (5-1, 1-0) at Aubrey (5-1, 1-0) 14
9 Sadler S&S Consolidated (0-6, 0-1) at Callisburg (1-5, 0-1) 18
0 Prosper (2-4, 0-1) at Celina (6-0, 1-0) 56

DISTRICT 14
28 Palmer (5-1, 0-1) at Corsicana Mildred (2-4, 0-1) 7
0 Dallas A+ Academy (1-5, 0-1) at Italy (5-1, 1-0) 71
6 Blooming Grove (5-1, 1-0) at Scurry-Rosser (5-1, 1-0) 43

DISTRICT 15
24 Anna (1-5, 1-2) at Howe (1-5, 1-2) 13
20 Gunter (2-4, 1-2) at Leonard (6-0, 3-0) 0
0 Bells (0-6, 0-3) at Tom Bean (5-1, 3-0) 50
7 Blue Ridge (2-4, 0-3) at Whitewright (5-1, 3-0) 60

DISTRICT 16
0 Redwater (6-0, 3-0) at Clarksville (5-1, 2-1) 27
33 Cooper (5-1, 3-0) at DeKalb (5-1, 2-1) 13
13 Paris Chisum (1-5, 0-3) at Honey Grove (2-4, 0-3) 27
10 Hooks (2-4, 1-2) at Pattonville Prairiland (4-2, 1-2) 14

REGION III

DISTRICT 17
0 Alba-Golden (0-6, 0-2) at Caddo Mills (1-6, 0-3) 41
33 Grand Saline (2-5, 1-2) at Edgewood (5-1, 2-0) 47
31 Quitman (7-0, 3-0) at Lone Oak (2-4, 1-1) 28
BYE: Como-Pickton (6-1, 2-1)

DISTRICT 18
49 Omaha Pewitt (5-2, 3-0) at Diana New Diana (4-2, 1-1) 17
30 Hughes Springs (3-4, 3-0) at Ore City (1-5, 0-2) 13
23 Waskom (2-4, 0-2) at Queen City (1-6, 1-2) 27
BYE: Linden-Kildare (2-5, 1-2)

DISTRICT 19
0 Gladewater Union Grove (4-2, 1-2) at Big Sandy Harmony (2-4, 1-2) 41
7 New London West Rusk (0-6, 0-3) at Elysian Fields (5-1, 3-0) 55
0 Winona (2-4, 1-2) at Hawkins (3-3, 2-1) 34
6 Arp (2-3, 2-1) at Troup (5-1, 2-1) 47

DISTRICT 20
6 Garrison (6-0, 1-0) at Hemphill (5-1, 1-0) 25
7 Shelbyville (1-5, 0-1) at Pineland West Sabine (3-3, 0-1) 48
10 Timpson (4-1, 1-0) at San Augustine (2-3, 0-1) 7

DISTRICT 21
12 Malakoff (4-3, 2-1) at Alto (4-2, 2-0) 32
49 Elkhart (7-0, 3-0) at Kerens (2-4, 1-1) 0
55 Grapeland (4-1, 1-1) at Malakoff Cross Roads (0-7, 0-3) 21
BYE: Frankston (1-6, 0-3)

DISTRICT 22
43 Jewett Leon (3-3, 1-2) at Buffalo (2-4, 1-2) 19
28 Teague (5-1, 3-0) at Hearne (2-4, 1-2) 35
20 Franklin (1-5, 0-3) at Mart (6-0, 3-0) 45
14 Centerville (1-5, 1-2) at Rosebud-Lott (3-3, 2-1) 42

DISTRICT 23
23 Corrigan-Camden (3-4, 1-0) at Warren (5-1, 0-0) 16
14 Trinity (2-4, 1-0) at Woodville (1-6, 0-1) 26
BYE: New Waverly (0-6, 0-1)

DISTRICT 24
35 Saratoga West Hardin (3-3, 0-1) at Deweyville (2-4, 0-1) 22
41 Winnie East Chambers (6-0, 1-0) at Hardin (2-4, 0-1) 7
8 Kountze (3-3, 1-0) at Newton (3-2, 1-0) 49

REGION IV

DISTRICT 25
31 Rogers (6-0, 3-0) at Florence (2-4, 0-3) 21
14 Lago Vista (3-3, 0-3) at Jarrell (4-2, 2-1) 40
21 Salado (4-2, 2-1) at Lexington (5-1, 2-1) 41
16 Somerville (3-3, 1-2) at Little River Academy (4-2, 2-1) 39

DISTRICT 26
20 Wallis Brazos (4-2, 0-1) at Boling (2-4, 0-1) 28
0 East Bernard (1-5, 1-0) at Brookshire Royal (6-0, 1-0) 34
7 Danbury (3-3, 0-1) at Hitchcock (3-3, 1-0) 58

DISTRICT 27
57 Blanco (3-3, 1-0) at Comfort (1-5, 0-1) 27
0 Johnson City (3-3, 1-0) at Geronimo Navarro (1-5, 0-1) 50
0 San Antonio Cole (3-3, 0-1) at Universal City Randolph (5-1, 1-0) 48

DISTRICT 28
49 Poth (3-4, 1-0) at Jourdanton (0-6, 0-0) 13
20 Dilley (5-1, 1-0) at Natalia (3-3, 0-1) 21 (2OT)
46 Stockdale (3-3, 0-1) at San Antonio Christian 7

DISTRICT 29
6 Nixon-Smiley (1-5, 1-0) at Kenedy (4-2, 0-1) 12
0 Bloomington (0-5, 0-1) at Refugio (2-4, 0-1) 66
14 Karnes City (2-4, 1-0) at Yorktown (6-0, 1-0) 27

DISTRICT 30
40 Van Vleck (5-1, 1-0) at El Maton Tidehaven (2-4, 0-1) 7
14 Weimar (2-4, 0-1) at Schulenburg (3-3, 1-0) 28
35 Ganado (3-3, 0-1) at Vanderbilt Industrial (3-3, 1-0) 20

DISTRICT 31
13 Skidmore-Tynan (4-2, 3-0) at Banquete (5-1, 2-0) 16
24 Odem (4-2, 1-1) at George West (3-4, 2-1) 6
26 Three Rivers (1-5, 1-2) at Taft (0-6, 0-2) 20
BYE: Freer (1-6, 0-3)

DISTRICT 32
6 Premont (4-2, 1-0) at Bishop (1-5, 1-0) 7
6 Riviera Kaufer (3-3, 0-1) at La Villa (0-6, 0-1) 2
40 Hebbronville (3-2, 1-0) at Santa Rosa (0-5, 0-1) 0

CLASS A

REGION I

DISTRICT 1
41 Stratford (5-1, 1-0) at Booker (3-3, 1-0) 0
6 Vega (2-4, 0-1) at Gruver (3-2, 0-1) 30
33 Sunray (6-0, 1-0) at White Deer (3-3, 0-1) 14

DISTRICT 2
16 Wellington (5-1, 1-0) at Memphis (1-5, 0-1) 7
2 Claude (2-4, 1-0) at Quanah (5-1, 1-0) 52
55 Clarendon (3-3, 0-1) at Shamrock (0-6, 0-1) 13

DISTRICT 4
55 Sudan (5-1, 1-0) at Bovina (1-5, 0-1) 7
20 Hart (1-5, 0-1) at Farwell (3-3, 0-1) 23
31 Nazareth (4-2, 1-0) at Springlake-Earth (3-3, 1-0) 0

DISTRICT 5
7 Lorenzo (0-6, 0-3) at Crosbyton (1-5, 0-3) 54
7 Anton (5-1, 3-0) at Hale Center (4-2, 2-1) 13 (OT)
0 Smyer (3-3, 1-2) at New Deal (6-0, 3-0) 44
10 Petersburg (2-4, 1-2) at Ralls (4-2, 2-1) 16

DISTRICT 6
44 Morton (6-0, 1-0) at O'Donnell (3-3, 0-1) 21
35 Sundown (4-2, 0-1) at Plains (3-2, 0-0) 14
BYE: Seagraves (4-2, 1-0)

DISTRICT 8
6 Marfa (6-0, 1-0) at McCamey (6-0, 1-0) 40
6 Fort Hancock (2-4, 0-1) at Van Horn (3-3, 0-1) 10
14 Iraan (4-2, 1-0) at Wink (2-4, 0-1) 6

REGION II

DISTRICT 9
14 Hamlin (3-3, 0-1) at Albany (4-2, 1-0) 51
34 Rotan (6-0, 1-0) at Haskell (5-1, 1-0) 35
14 Munday (3-3, 0-1) at Knox City (5-1, 0-1) 48

DISTRICT 10
27 Winters (5-1, 2-0) at Bronte (4-3, 2-1) 0
60 Roby (4-3, 2-1) at Hermleigh (0-6, 0-2) 6
12 Forsan (0-7, 0-3) at Roscoe (5-1, 2-0) 78
BYE: Sterling City (2-5, 1-2)

DISTRICT 12
20 Miles (0-6, 0-1) at Christoval (2-4, 0-1) 37
42 Eden (5-1, 1-0) at Menard (2-4, 0-1) 37
29 Mertzon Irion County (6-0, 1-0) at Rankin (3-3, 1-0) 0

DISTRICT 13
55 Goldthwaite (4-2, 1-0) at Baird (3-3, 1-0) 0
9 Gorman (2-3, 0-1) at Cross Plains (0-6, 0-1) 6
19 Evant (4-2, 1-0) at Ranger (0-6, 0-1) 8

DISTRICT 14
20 Archer City (1-5, 0-1) at Alvord (4-2, 1-0) 55
28 Santo (2-4, 0-1) at Perrin-Whitt (3-3, 0-1) 6
14 Tolar (5-1, 1-0) at Windthorst (4-2, 1-0) 34

DISTRICT 16
13 Saint Jo (2-4, 0-3) at Era (4-2, 1-1) 0
20 Valley View (4-2, 2-0) at Lindsay (6-1, 3-0) 34
49 Collinsville (3-4, 0-3) at Petrolia (4-2, 1-1) 35
BYE: Muenster (5-2, 2-1)

REGION III

DISTRICT 17
30 Quinlan Boles (3-3, 2-0) at Celeste (3-3, 3-0) 46
14 Melissa (3-4, 0-3) at Cumby (2-4, 0-2) 27
0 Detroit (1-6, 0-3) at Wolfe City (3-3, 2-0) 42
BYE: Bogata Rivercrest (4-3, 2-1)

DISTRICT 19
14 Harleton (6-0, 1-0) at Big Sandy (3-3, 0-1) 23
0 Simms Bowie (3-3, 0-1) at Gilmer Union Hill (4-2, 1-0) 49
56 Karnack (2-4, 1-0) at Maud (1-5, 0-1) 6

DISTRICT 20
14 Beckville (3-3, 1-1) at Cushing (5-2, 2-1) 48
14 Overton (4-2, 1-2) at Joaquin (4-2, 2-0) 24
21 Price Carlisle (4-3, 0-3) at Tenaha (0-6, 0-2) 28
BYE: Mount Enterprise (6-1, 3-0)

DISTRICT 21
6 Covington (0-6, 0-3) at Dawson (2-4, 1-2) 30
13 Wortham (4-2, 3-0) at Frost (4-2, 2-1) 0
0 Dallas I Am That I Am Academy (0-6, 0-3) at Hubbard (3-3, 2-1) 41
19 Rice (5-1, 2-1) at Cayuga (4-2, 2-1) 6

DISTRICT 22
44 Iola (4-2, 0-1) at Apple Springs (0-6, 0-1) 6
14 Lovelady (3-3, 1-0) at Groveton (3-3, 1-0) 28
56 Normangee (6-0, 1-0) at Oakwood (0-6, 0-1) 0

DISTRICT 23
7 Colmesneil (2-4, 0-1) at Burkeville (3-2, 1-0) 46
29 Hull-Daisetta (0-6, 0-1) at Chester (3-3, 1-0) 13
3 High Island (4-2, 1-0) at Evadale (1-4, 0-1) 20

REGION IV

DISTRICT 25
6 Bosqueville (2-5, 2-1) at Bremond (3-3, 0-2) 51
22 Axtell (7-0, 3-0) at Chilton (5-1, 2-0) 29
12 Riesel (0-6, 0-2) at Valley Mills (3-4, 0-3) 34
BYE: Meridian (3-4, 2-1)

DISTRICT 26
27 Thorndale (4-3, 2-1) at Bartlett (3-3, 2-0) 6
33 Milano (4-3, 2-1) at Burton (2-4, 0-2) 35
34 Granger (3-3, 2-0) at Holland (2-5, 1-2) 14

DISTRICT 28
13 Medina (4-2, 1-0) at Center Point (4-2, 1-0) 17
0 Leakey (0-6, 0-1) at Harper (5-1, 1-0) 34
13 Barksdale Nueces Canyon (0-6, 0-1) at Rocksprings (3-3, 0-1) 54

DISTRICT 29
0 D'Hanis (2-4, 0-1) at Brackettville Brackett (6-0, 0-0) 48
7 La Pryor (3-4, 0-1) at Charlotte (5-2, 1-0) 40

DISTRICT 31
7 Runge (3-4, 0-3) at Falls City (3-3, 0-2) 14
6 Woodsboro (1-5, 1-1) at Pettus (6-1, 3-0) 13
7 Louise (0-7, 0-3) at Shiner (6-0, 2-0) 66
BYE: Flatonia (6-1, 3-0)

DISTRICT 32
6 Bruni (2-4, 0-1) at Ben Bolt (4-3, 1-0) 47
6 Agua Dulce (1-6, 0-1) at Benavides (1-5, 0-0) 25
BYE: Santa Maria (5-2, 1-0)

NON-DISTRICT
34 Thrall (26-A, 1-5, 0-3) at Houston Northeast Christian 3
8 Sabinal (29-A, 5-1, 1-0) at San Antonio St. Anthony 38

SATURDAY, OCTOBER 16

CLASS 5A

REGION I

DISTRICT 4
27 Weatherford (2-4, 1-2) at Fort Worth Paschal (1-5, 0-3) 16

REGION II

DISTRICT 9
22 Dallas Molina (1-6, 0-3) at Dallas Bryan Adams (3-3, 0-2) 33
7 Dallas Samuell (2-5, 2-1) at Dallas Carter (5-1, 2-0) 28

DISTRICT 14
7 Conroe (3-3, 1-2) at Klein Forest (1-5, 0-3) 51

REGION III

DISTRICT 17
20 Houston Cypress Creek (4-3, 2-3) at Houston Cypress Fairbanks (4-2, 2-2) 48
14 Tomball (5-2, 5-0) at Houston Jersey Village (4-2, 3-1) 35

DISTRICT 18
27 Houston Spring Woods (3-3, 0-3) at Aldine Eisenhower (3-3, 2-1) 36
7 Aldine (4-2, 2-1) at Houston Memorial (3-3, 3-0) 31

DISTRICT 19
43 Katy Cinco Ranch (6-0, 3-0) at Alief Elsik (2-4, 2-1) 42
13 Houston Strake Jesuit (3-3, 1-2) at Katy Mayde Creek (3-3, 0-3) 23

DISTRICT 20
13 Sugar Land Marshall (2-4, 2-2) at Sugar Land Austin (1-5, 1-3) 31
12 Sugar Land Dulles (0-7, 0-5) at Sugar Land Hightower (6-0, 4-0) 37

DISTRICT 21
6 Houston Chavez (2-4, 2-1) at Houston Lamar (4-2, 3-0) 55
14 Houston Madison (4-2, 2-1) at Houston Westside (6-0, 3-0) 56

DISTRICT 23
63 Deer Park (4-2, 2-1) at Pasadena (0-6, 0-3) 42

REGION IV

DISTRICT 26
15 San Antonio Lee (2-4, 0-3) at San Antonio Madison (6-0, 3-0) 42
21 San Antonio MacArthur (1-5, 1-2) at San Antonio Roosevelt (3-3, 0-3) 35

DISTRICT 27
13 Del Rio (2-4, 0-3) at San Antonio Marshall (2-4, 0-3) 14
27 San Antonio Jay (3-3, 1-2) at San Antonio Taft (5-1, 3-0) 21

DISTRICT 28
21 Victoria Memorial (2-4, 1-0) at Corpus Christi Moody (6-0, 1-0) 24

DISTRICT 29
13 Laredo LBJ (1-5, 0-3) at Laredo Nixon (4-2, 3-0) 47

CLASS 4A

REGION I

DISTRICT 7
56 Arlington Seguin (1-5, 1-2) at Fort Worth North Side (2-4, 1-2) 12

DISTRICT 10
76 Dallas Hillcrest (4-1, 1-0) at Dallas Thomas Jefferson (1-5, 0-1) 0

DISTRICT 13
0 Dallas A. Maceo Smith (2-4, 0-1) at Seagoville (2-4, 0-1) 34

DISTRICT 16
51 Hewitt Midway (4-2, 0-1) at Killeen Ellison (2-4, 0-1) 35

REGION III

DISTRICT 21
13 Houston Scarborough (2-4, 1-1) at Houston Reagan (1-5, 0-2) 15
55 Houston Kashmere (4-2, 2-0) at Houston Sharpstown (0-6, 0-3) 0

DISTRICT 22
12 Houston Sterling (2-4, 1-2) at Houston Yates (5-1, 3-0) 54

DISTRICT 24
7 Freeport Brazosport (2-4, 1-2) at Richmond Foster (6-0, 3-0) 42

REGION IV

DISTRICT 29
59 San Antonio Sam Houston (5-1, 3-0) at San Antonio Brackenridge (4-2, 3-0) 13

CLASS 3A

REGION II

DISTRICT 10
0 Dallas Roosevelt (2-4, 0-1) at Dallas Madison (5-1, 0-0) 20


The Old Coach Top Stories