Week 4 Schedule, Results

Please stay with Tex Preps for the latest cancellations and postponements of games for Week 4 as a result of Hurricane Rita. The pairings listed are as they were originally scheduled.

THURSDAY, SEPTEMBER 22

CLASS 5A

REGION I

DISTRICT 1
23 El Paso Socorro (3-1, 0-1) at El Paso Coronado (3-1, 1-0) 26

DISTRICT 5
17 Keller (2-1) at Denton Ryan (2-1) 38

REGION II

DISTRICT 11
3 Garland Naaman Forest (1-3) at Garland Lakeview (1-3) 35

DISTRICT 12
35 Rockwall (2-2) at Mesquite Horn (2-2) 38 (OT)

DISTRICT 14
The Woodlands (1-2) at Klein Collins (1-2), postponed

REGION III

DISTRICT 17
Magnolia (0-3, 0-1) at Houston Cypress Fairbanks (3-1, 1-1), postponed

DISTRICT 21
0 Houston Austin (0-3) at Houston Lamar (3-0) 52

DISTRICT 22
Spring Westfield (3-0) at Baytown Lee (0-3), postponed

DISTRICT 23
13 Pasadena Rayburn (3-0) at South Houston (2-1) 19

REGION IV

DISTRICT 25
62 Schertz Clemens (4-0) at San Antonio Highlands (2-1) 10

DISTRICT 26
20 San Antonio MacArthur (3-0) at San Antonio Reagan (2-1) 22

DISTRICT 29
24 Laredo Cigarroa (2-1) at Laredo Alexander (0-3) 20

DISTRICT 31
28 Donna (0-4) at Pharr-San Juan-Alamo North (4-0) 46

DISTRICT 32
42 Harlingen South (2-1) at Brownsville Porter (2-1) 14

CLASS 4A

REGION I

DISTRICT 7
28 Birdville (3-0) at Fort Worth Eastern Hills (0-2) 14

DISTRICT 8
30 Fort Worth South Hills (1-2) at Fort Worth Western Hills (3-0) 54
41 Fort Worth Dunbar (0-3) at Fort Worth Poly (1-2) 0

REGION II

NON-DISTRICT
33 Dallas Bishop Dunne at Dallas Adamson (13-4A, 0-3) 7
24 Austin McCallum (25-4A, 3-1) at Killeen (16-4A, 2-2) 27
39 Lampasas (16-4A, 3-0) at Austin LBJ (25-4A, 0-3) 8

REGION III

DISTRICT 22
13 Houston Washington (1-2) at Houston Worthing (1-2) 20
36 Houston Sterling (1-2) at Houston Waltrip (0-3) 20
42 Houston Westbury (1-2) at Houston Yates (0-3) 41 (OT)

DISTRICT 24
Bay City (0-3) at Rosenberg Lamar Consolidated (3-0), postponed

REGION IV

NON-DISTRICT
49 Dripping Springs (27-4A, 1-2) at Austin Johnston (25-4A, 0-4) 20
24 Austin McCallum (25-4A, 3-1) at Killeen (16-4A, 2-2) 27
39 Lampasas (16-4A, 3-0) at Austin LBJ (25-4A, 0-3) 8

CLASS 3A

REGION IV

NON-DISTRICT
Cuero (26-3A, 4-0) at Sinton (30-3A, 4-0), canceled

CLASS 2A

REGION IV

NON-DISTRICT
21 Harlingen Marine Military Academy at Santa Rosa (32-2A, 1-3) 20

CLASS A

REGION I

NON-DISTRICT
14 Bovina (4-A, 2-1) at Petersburg (5-A, 3-0) 21

REGION IV

NON-DISTRICT
Brownsville St. Joseph JV at Santa Maria (32-A, 1-2), postponed

FRIDAY, SEPTEMBER 23

CLASS 5A

NON-DISTRICT
31 Abilene Cooper (3-5A, 3-1) at Lubbock Coronado (2-5A, 0-4) 21
0 Lubbock Monterey (2-5A, 2-2) at Odessa Permian (3-5A, 3-1) 23
14 Odessa (3-5A, 4-0) at San Angelo Central (2-5A, 0-3) 3
33 Abilene (3-5A, 4-0) vs. Rockhurst (MO) at Texas Stadium 14

DISTRICT 1
14 El Paso Americas (1-2, 1-0) at El Paso Montwood (1-2, 1-0) 31
18 El Paso Bel Air (2-2, 0-1) at El Paso Hanks (2-2, 0-1) 23
14 El Paso Eastwood (2-2, 0-1) at El Paso Franklin (3-1, 1-0) 35

DISTRICT 4
49 Mansfield Summit (2-1) at Weatherford (3-0) 28
3 Burleson (1-2) at North Crowley (3-0) 31
46 Fort Worth Paschal (1-2) at Granbury (0-3) 30
10 Saginaw Boswell (2-1) at Mansfield (1-2) 14

DISTRICT 5
56 Colleyville Heritage (3-0) at Richland (1-2) 24
24 Grapevine (1-2) at Haltom (3-0) 21
24 Keller Fossil Ridge (1-2)at Southlake Carroll (3-0) 55

DISTRICT 6
31 South Grand Prairie (3-0) at Irving Nimitz (3-0) 14
34 Euless Trinity (3-0) at Coppell (1-2) 0
38 Irving (3-0) at Grand Prairie (0-3) 7
21 Irving MacArthur (3-0) at Hurst L.D. Bell (1-2) 17

DISTRICT 7
0 Arlington Bowie (0-3) at Duncanville (1-2) 35
7 DeSoto (1-2) at Arlington (2-1) 17
28 Arlington Martin (0-3) at Cedar Hill (1-2) 42
41 Arlington Sam Houston (0-3) at Arlington Lamar (0-3) 45

DISTRICT 8
24 Flower Mound (3-0) at Allen (2-1) 27
27 Plano West (2-1) at Flower Mound Marcus (2-1) 20 (OT)
41 Plano East (1-2) at The Colony (0-3) 0
0 Lewisville (0-3) at Plano (3-0) 27

REGION II

DISTRICT 9
7 Dallas Bryan Adams (0-4) at Dallas Skyline (2-2) 31
9 Dallas Molina (2-2) at Dallas W.T. White (1-3) 41
30 Dallas Samuell (1-3) at Dallas Sunset (1-2) 6

DISTRICT 10
37 Carrollton Creekview (1-2) at Carrollton Newman Smith (1-2) 14
6 Carrollton R.L. Turner (1-2) at Richardson (1-2) 41
43 Richardson Berkner (3-0) at Dallas Jesuit (1-2) 22
21 Richardson Pearce (3-0) at Richardson Lake Highlands (1-2) 28

DISTRICT 11
23 North Garland (2-2) at Sachse (4-0) 26
20 South Garland (2-2) at Rowlett (3-1) 24

DISTRICT 12
48 Longview (4-0) at Mesquite (3-1) 0
14 North Mesquite (2-2) at Tyler John Tyler (3-1) 16

DISTRICT 13
28 Bryan (1-2) at Belton (2-1) 18
7 Temple (0-3) at A&M Consolidated (2-1) 30
20 Killeen Harker Heights (2-1) at Copperas Cove (3-0) 35
13 Waco (0-3) at Killeen Shoemaker (2-1) 25

DISTRICT 14
Conroe (3-0) at Huntsville (1-2), postponed
Klein Forest (3-0) at Lufkin (3-0), postponed

DISTRICT 15
20 Round Rock Westwood (0-3) at Cedar Park (2-1) 17 (OT)
41 Leander (3-0) at Round Rock McNeil (3-0) 38 (2OT)
48 Pflugerville (1-2) at Round Rock (2-1) 14
17 Round Rock Stony Point (0-3) at Georgetown (1-2) 20

DISTRICT 16
25 Austin Anderson (0-3) at Austin Akins (3-0) 20
17 Austin Bowie (1-2) at Austin Westlake (2-1) 28
27 Austin Crockett (3-0) at Bastrop (1-2) 44
31 Buda Hays Consolidated (3-0) at Austin High (1-2) 10

REGION III

DISTRICT 17
7 Houston Cypress Falls (2-2, 1-1) at Houston Cypress Creek (3-1, 2-0) 23

DISTRICT 18
Aldine MacArthur (1-2) at Houston Memorial (0-3), postponed
Houston Spring Woods (1-2) at Aldine Nimitz (2-1), postponed

DISTRICT 19
Katy Cinco Ranch (1-2) at Alief Hastings (1-2)j, postponed
Alief Elsik (1-2) at Katy Mayde Creek (0-3), postponed
Katy (3-0) at Houston Strake Jesuit (3-0), postponed

DISTRICT 20
Sugar Land Elkins (2-2, 1-1) at Sugar Land Austin (2-1, 1-0), postponed
Sugar Land Kempner (3-1, 2-0) at Sugar Land Clements (3-1, 2-0), postponed

DISTRICT 21
Houston Milby (1-2) at Houston Bellaire (1-2), postponed
Houston Madison (3-0) at Houston Chavez (1-2), postponed

DISTRICT 22
Kingwood (2-1) at Beaumont West Brook (3-0), postponed
Spring (2-1) at Baytown Sterling (1-2), postponed
Port Arthur Memorial (0-3) at Humble (1-2), postponed

DISTRICT 23
24 Pasadena Dobie (3-0) at Deer Park (2-1) 21 (OT)
14 La Porte (3-0) at Galena Park North Shore (3-0) 51
14 Pasadena Memorial (3-0) at Pasadena (0-3) 0

DISTRICT 24
21 Alvin (1-3) at Clute Brazoswood (2-2) 7
Friendswood Clear Brook (1-3) at Galveston Ball (3-1)
Houston Clear Lake (2-2) at Pearland (4-0)

REGION IV

NON-DISTRICT
0 San Antonio Jefferson (25-5A, 0-3) at San Antonio Alamo Heights (28-4A, 2-1) 54
10 Corpus Christi Moody (28-5A, 2-2) at Mission Sharyland (30-5A, 2-2) 28
Corpus Christi Carroll (28-5A, 4-0) at McAllen Rowe (30-5A, 1-3), canceled
21 Corpus Christi King (28-5A, 1-2) at La Joya (30-5A, 2-2) 41
39 Boerne (28-4A, 2-2) at Corpus Christi Miller (28-5A, 2-2) 13
McAllen Memorial (30-5A, 2-1) at Corpus Christi Ray (28-5A, 1-3), canceled
Dickinson (23-4A, 0-3) at Victoria Memorial (28-5A, 0-4), canceled
20 Pharr-San Juan-Alamo (31-5A, 2-1) at McAllen (30-5A, 0-4) 21
21 Zapata (31-3A, 2-2) at Rio Grande City (30-5A, 1-2) 3

DISTRICT 25
48 San Marcos (3-1) at San Antonio East Central (1-3) 21
0 San Antonio Southwest (1-3) at Seguin (3-1) 60

DISTRICT 26
48 Converse Judson (2-1) at San Antonio Lee (1-2) 0
14 San Antonio Churchill (1-2) at Spring Branch Smithson Valley (3-0) 10

DISTRICT 27
40 San Antonio Jay (2-1) at Del Rio (2-1) 0
17 San Antonio Taft (1-2) at San Antonio Clark (2-1) 20 (OT)
3 San Antonio Marshall (3-0) at San Antonio Warren (2-1) 13

DISTRICT 29
24 Laredo Nixon (1-2) at Laredo United (3-0) 10
0 Laredo LBJ (1-2) at Laredo Martin (0-3) 42

DISTRICT 31
9 Edinburg Economedes (0-3) at Edinburg North (2-1) 10

DISTRICT 32
13 Brownsville Rivera (3-0) at Harlingen (2-1) 41
7 Brownsville Hanna (2-1) at San Benito (2-1) 32
14 Brownsville Pace (3-0) at Los Fresnos (3-0) 31

CLASS 4A

REGION I

NON-DISTRICT
0 San Angelo Lake View (4-4A, 0-3) at Snyder (4-3A, 4-0) 47
27 Perryton (1-3A, 2-2) at Amarillo Caprock (3-4A, 1-3) 7
8 Canyon Randall (3-4A, 2-2) at Wolfforth Frenship (4-4A, 4-0) 47
32 Lubbock Estacado (4-4A, 0-3) at Dumas (3-4A, 1-3) 33
50 Plainview (4-4A, 3-0) at Hereford (3-4A, 2-2) 12
14 Andrews (4-4A, 0-3) at Midland Greenwood (3-3A, 0-3) 32
17 Burkburnett (5-4A, 3-1) at Vernon (5-3A, 1-3) 47
35 Dallas Kimball (13-4A, 3-1) at Denison (5-4A, 2-2) 7
41 Wylie (11-4A, 3-1) at Denton (5-4A, 0-4) 14
30 Greenville (12-4A, 1-3) at Sherman (5-4A, 0-3) 27 (OT)
35 Wichita Falls (5-4A, 2-2) at Iowa Park (5-3A, 1-3) 14
39 Aledo (6-4A, 1-3) at Crowley (15-4A, 1-2) 14
13 Cleburne (6-4A, 1-3) at Brownwood (16-4A, 0-4) 38
14 Midlothian (15-4A, 3-1) at Fort Worth Brewer (6-4A, 1-2) 21
35 Mansfield Timberview (15-4A, 1-2) at Joshua (6-4A, 0-4) 7
55 Mineral Wells (6-4A, 3-1) at Wichita Falls Hirschi (5-3A, 0-4) 12
26 Stephenville (6-4A, 4-0) at Everman (15-4A, 3-0) 0

DISTRICT 1
0 El Paso Austin (0-3, 0-1) at El Paso Irvin (2-2, 2-0) 14
7 El Paso Bowie (3-1, 1-1) at Canutillo (3-1, 2-0) 46
15 El Paso Burges (1-3, 0-2) at El Paso Chapin (2-1, 1-0) 37
6 El Paso (1-3, 0-2) at El Paso Jefferson (3-1, 1-1) 41

DISTRICT 2
41 El Paso Del Valle (1-2, 1-0) at Clint Mountain View (2-2, 1-1) 26
7 El Paso Ysleta (0-4, 0-2) at Clint (3-1, 2-0) 32
7 Clint Horizon (0-4, 0-2) at Fabens (3-0, 1-0) 20
7 El Paso Parkland (3-1, 1-1) at El Paso Riverside (4-0, 2-0) 35

DISTRICT 7
13 Azle (1-2) at Arlington Seguin (1-2) 45
9 Fort Worth Carter-Riverside (1-2) at Springtown (0-3) 46
89 Fort Worth Diamond Hill-Jarvis (1-2) at Fort Worth North Side (1-2) 6

DISTRICT 8
0 Fort Worth Trimble Tech (1-2) at Fort Worth Southwest (3-0) 31
49 Fort Worth Arlington Heights (2-1) at Fort Worth O.D. Wyatt (0-3) 33

REGION II

NON-DISTRICT
0 Dallas Thomas Jefferson (10-4A, 0-3) at Fort Worth Nolan 40
28 Dallas Lincoln (10-4A, 2-1) at Dallas A. Maceo Smith (13-4A, 2-1) 7
33 West Mesquite (11-4A, 3-1) at Dallas Spruce (10-4A, 1-2) 7
55 Dallas Woodrow Wilson (10-4A, 3-0) at Red Oak (14-4A, 0-4) 7
17 Forney (11-4A, 0-4) at Paris (12-4A, 1-2) 7
14 Alvarado (15-4A, 0-4) at Mesquite Poteet (11-4A, 3-1) 25
20 Terrell (11-4A, 3-0) at Waxahachie (15-4A, 2-1) 10
41 Wylie (11-4A, 3-1) at Denton (5-4A, 0-4) 14
30 Greenville (12-4A, 1-3) at Sherman (5-4A, 0-3) 27 (OT)
3 Commerce (11-3A, 3-0) at Paris North Lamar (12-4A, 4-0) 27
7 Sulphur Springs (12-4A, 2-2) at Lancaster (14-4A, 3-0) 30
7 Atlanta (14-3A, 0-3) at Texarkana Texas High (12-4A, 3-1) 35
35 Dallas Kimball (13-4A, 3-1) at Denison (5-4A, 2-2) 7
36 Dallas Bishop Lynch at Seagoville (13-4A, 2-2) 14
0 Athens (14-4A, 0-3) at Canton (15-3A, 3-1) 20
17 Corsicana (14-4A, 2-2) at Waco University (16-4A, 0-3) 9
45 Mabank (14-4A, 2-1) at Wills Point (12-3A, 1-3) 13
39 Aledo (6-4A, 1-3) at Crowley (15-4A, 1-2) 14
14 Midlothian (15-4A, 3-1) at Fort Worth Brewer (6-4A, 1-2) 21
35 Mansfield Timberview (15-4A, 1-2) at Joshua (6-4A, 0-4) 7
26 Stephenville (6-4A, 4-0) at Everman (15-4A, 3-0) 0
13 Cleburne (6-4A, 1-3) at Brownwood (16-4A, 0-4) 38
27 Killeen Ellison (16-4A, 0-3) at Taylor (26-4A, 2-2) 18

DISTRICT 9
7 Frisco Centennial (1-2) at Lewisville Hebron (3-0) 58
41 Frisco (2-1) at Keller Central (3-0) 20
28 McKinney (0-3) at Justin Northwest (2-1) 10
21 Lake Dallas (2-1) at McKinney North (2-1) 49

REGION III

NON-DISTRICT
Crosby (19-4A, 3-1) at Friendswood (23-4A, 2-2), canceled
Santa Fe (23-4A, 1-3) at Dayton (19-4A, 1-2), canceled
Houston C.E. King (19-4A, 2-1) at Channelview (23-4A, 1-2), canceled
Texas City (23-4A, 0-4) at Houston Forest Brook (19-4A, 2-1), canceled
Houston Kashmere (21-4A, 1-2) at Houston Wheatley (22-4A, 1-2), canceled
Dickinson (23-4A, 0-3) at Victoria Memorial (28-5A, 0-4), canceled

DISTRICT 17
13 Jacksonville (2-1) at Marshall (2-1) 24
35 Kilgore (3-0) at Nacogdoches (2-1) 22
7 Henderson (1-2) at Hallsville (2-1) 35
38 Whitehouse (2-1) at Longview Pine Tree (0-3) 18

DISTRICT 18
42 Brenham (3-0) at Conroe Caney Creek (1-2) 0
Livingston (2-1) at Waller (3-0), postponed
New Caney (2-1) at Montgomery (2-1), postponed
21 Willis (0-3) at Klein Oak (3-0) 35

DISTRICT 20
Nederland (2-2) at Beaumont Central (1-2), postponed
Port Neches-Groves (2-2) at Beaumont Ozen (3-1), postponed
Lumberton (0-4) at Orange Little Cypress-Mauriceville (2-2), postponed

DISTRICT 21
Houston Sharpstown (0-3) at Houston Scarborough (1-2), postponed

DISTRICT 24
Port Lavaca Calhoun (1-2) at El Campo (1-2), postponed
Richmond Foster (0-3) at Angleton (3-0), postponed
Freeport Brazosport (0-3) at Rosenberg Terry (3-0), postponed

REGION IV

NON-DISTRICT
8 Austin Lanier (25-4A, 0-3) at Marble Falls (27-4A, 1-2) 38
42 Burnet (27-4A, 2-2) at Austin Reagan (25-4A, 0-3) 12
34 Pflugerville Connally (26-4A, 3-0) at Kerrville Tivy (28-4A, 3-1) 36
45 New Braunfels (27-4A, 0-4) at Del Valle (26-4A, 0-4) 7
Gonzales (26-3A, 2-1) at Lockhart (26-4A, 2-1), canceled
27 Killeen Ellison (16-4A, 0-3) at Taylor (26-4A, 2-2) 18
15 Pflugerville Hendrickson (26-4A, 3-0) at Austin Lake Travis (27-4A) 49
12 Castroville Medina Valley (28-4A, 3-1) at New Braunfels Canyon (27-4A, 3-0) 34
0 San Antonio Jefferson (25-5A, 0-3) at San Antonio Alamo Heights (28-4A, 2-1) 54
52 Uvalde (28-4A, 2-1) at San Antonio Central Catholic 24
39 Boerne (28-4A, 2-2) at Corpus Christi Miller (28-5A, 2-2) 13

DISTRICT 29
32 San Antonio Fox Tech (2-1) at San Antonio Burbank (1-2) 13
19 San Antonio Edison (1-2) at San Antonio Memorial (1-2) 26
14 San Antonio Lanier (1-2) at San Antonio Sam Houston (0-3) 7

DISTRICT 30
41 San Antonio Harlandale (3-1) at Beeville Jones (1-2) 28
14 Pleasanton (3-1) at Floresville (2-2) 12
42 South San Antonio (4-0) at San Antonio McCollum (2-2) 35 (2OT)

DISTRICT 31
40 Alice (3-0) at Corpus Christi Tuloso-Midway (1-2) 27
0 Robstown (0-3) at Gregory-Portland (1-2) 34
56 Corpus Christi Calallen (3-0) at Kingsville King (2-1) 0
48 Corpus Christi Flour Bluff (3-0) at Rockport-Fulton (1-2) 0

DISTRICT 32
0 Mission (0-3) at Edcouch-Elsa (3-0) 21
7 Roma (0-3) at Pharr-San Juan-Alamo Memorial (2-1) 54
0 Mercedes (2-1) at Brownsville Lopez (1-2) 42
21 Mission Memorial (1-2) at Weslaco East (0-3) 24

CLASS 3A

REGION I

NON-DISTRICT
21 Levelland (2-3A, 1-3) at Canyon (1-3A, 3-1) 45
7 Friona (6-2A, 2-2) at Dalhart (1-3A, 0-4) 0
27 Perryton (1-3A, 2-2) at Amarillo Caprock (3-4A, 1-3) 7
41 Monahans (3-3A, 3-0) at Brownfield (2-3A, 2-2) 3
13 Littlefield (2-3A, 3-1) at Lamesa (3-3A, 0-4) 6
21 Seminole (3-3A, 1-3) at Lubbock Cooper (2-3A, 2-2) 35
31 Muleshoe (2-3A, 4-0) at Lockney (6-2A, 2-2) 6
7 Fort Stockton (3-3A, 2-2) at Crane (1-2A, 3-1) 24
14 Andrews (4-4A, 0-3) at Midland Greenwood (3-3A, 0-3) 32
14 Pecos (3-3A, 1-3) at Sweetwater (4-3A, 4-0) 52
20 Abilene Wylie (4-3A, 4-0) at Graham (5-3A, 2-2) 30
7 Coahoma (4-2A, 1-3) at Clyde (4-3A, 1-3) 31
49 Breckenridge (5-3A, 2-2) at Merkel (4-3A, 0-4) 6
0 San Angelo Lake View (4-4A, 0-3) at Snyder (4-3A, 4-0) 47
17 Burkburnett (5-4A, 3-1) at Vernon (5-3A, 1-3) 47
35 Wichita Falls (5-4A, 2-2) at Iowa Park (5-3A, 1-3) 14
55 Mineral Wells (6-4A, 3-1) at Wichita Falls Hirschi (5-3A, 0-4) 12
14 Bowie (6-3A, 2-2) at Lake Worth (7-3A, 4-0) 24
14 Royse City (9-3A, 3-1) at Gainesville (6-3A, 3-0) 47
0 Pottsboro (6-3A, 0-4) at Bonham (9-3A, 1-2) 33
18 Nevada Community (9-3A, 0-4) at Sanger (6-3A, 3-1) 54
39 Whitesboro (6-3A, 2-2) at Callisburg (13-2A, 3-1) 26
35 Kennedale (10-3A, 2-1) at Bridgeport (7-3A, 1-3) 33
15 Venus (8-3A, 0-3) at River Oaks Castleberry (7-3A, 1-3) 49
3 Little Elm (7-3A, 4-0) at Celina (13-2A, 4-0) 50
28 Comanche (8-3A, 1-3) at Eastland (10-2A, 3-1) 14
7 Glen Rose (8-3A, 2-2) at China Spring (17-3A, 2-2) 21
28 Ferris (10-3A, 1-2) at Hillsboro (8-3A, 0-3) 7
3 Godley (11-2A, 3-1) at Whitney (8-3A, 0-3) 28

REGION II

NON-DISTRICT
25 Prosper (13-2A, 3-1) at Farmersville (9-3A, 1-3) 0
18 Nevada Community (9-3A, 0-4) at Sanger (6-3A, 3-1) 54
0 Pottsboro (6-3A, 0-4) at Bonham (9-3A, 1-2) 33
14 Royse City (9-3A, 3-1) at Gainesville (6-3A, 3-0) 47
31 Van Alstyne (9-3A, 2-2) at Sadler S&S Consolidated (13-2A, 3-1) 24
28 Ferris (10-3A, 1-2) at Hillsboro (8-3A, 0-3) 7
35 Kennedale (10-3A, 2-1) at Bridgeport (7-3A, 1-3) 33
3 Commerce (11-3A, 3-0) at Paris North Lamar (12-4A, 4-0) 27
8 Emory Rains (11-3A, 3-0) at Brownsboro (15-3A, 4-0) 28
14 New Boston (14-3A, 3-1) at Mount Vernon (11-3A, 1-3) 30
12 Winnsboro (11-3A, 1-3) at Longview Spring Hill (16-3A, 2-2) 37
13 Eustace (12-3A, 2-2) at Corsicana Mildred (14-2A, 1-3) 12
Pittsburg (13-3A, 0-4) at Kaufman (12-3A, 3-1), canceled
19 Maypearl (11-2A, 0-3) at Kemp (12-3A, 2-2) 20
45 Mabank (14-4A, 2-1) at Wills Point (12-3A, 1-3) 13
14 Texarkana Pleasant Grove (14-3A, 0-3) at Gilmer (13-3A, 4-0) 42
21 Gladewater (13-3A, 3-1) at Van (15-3A, 4-0) 35
48 Big Sandy (19-A, 4-0) at Gladewater Sabine (13-3A, 0-4) 20
27 Mineola (13-3A, 1-3) at Palestine Westwood (21-3A, 3-1) 15
33 Lindale (15-3A, 2-2) at Daingerfield (14-3A, 3-0) 35
7 Atlanta (14-3A, 0-3) at Texarkana Texas High (12-4A, 3-1) 35
7 Jefferson (14-3A, 1-3) at Carthage (16-3A, 3-1) 33
0 Athens (14-4A, 0-3) at Canton (15-3A, 3-1) 20
0 Bullard (15-3A, 0-4) at White Oak (16-3A, 1-3) 35
17 Tyler Chapel Hill (15-3A, 1-3) at Rusk (21-3A, 3-1) 21
21 Center (16-3A, 2-2) at Garrison (20-2A, 3-1) 14
Palestine (21-3A, 3-1) at Tatum (16-3A, 4-0), canceled

REGION III

NON-DISTRICT
7 Glen Rose (8-3A, 2-2) at China Spring (17-3A, 2-2) 21
Gatesville (17-3A, 3-1) at Groesbeck (18-3A, 4-0), canceled
6 Troy (12-2A, 2-2) at Lorena (17-3A, 2-2) 7
Waco Connally (17-3A, 4-0) at Marlin (18-3A, 3-1), canceled
Waco La Vega (17-3A, 3-1) at Mexia (18-3A, 1-3), canceled
Madisonville (18-3A, 2-2) at Crockett (21-3A, 2-1), canceled
Edna (26-3A, 0-4) at Altair Rice Consolidated (20-3A, 4-0), canceled
Hallettsville (26-3A, 3-0) at Columbus (20-3A, 1-3), canceled
Wharton (25-3A, 1-2) at Hempstead (20-3A, 3-1), canceled
Sweeny (25-3A, 3-1) at Sealy (20-3A, 2-2), postponed
Saratoga West Hardin (24-2A, 3-1) at Huntington (21-3A, 2-2), canceled
27 Mineola (13-3A, 1-3) at Palestine Westwood (21-3A, 3-1) 15
Palestine (21-3A, 3-1) at Tatum (16-3A, 4-0), canceled
17 Tyler Chapel Hill (15-3A, 1-3) at Rusk (21-3A, 3-1) 21
Buna (22-3A, 0-4) at Orangefield (24-3A, 2-1), canceled
Silsbee (22-3A, 0-3) at Cleveland (23-3A, 3-1), canceled
Bridge City (24-3A, 3-0) at Jasper (22-3A, 1-3), canceled
Kirbyville (22-3A, 3-1) at Liberty (23-3A, 2-2), canceled
Cleveland Tarkington (23-3A, 4-0) at Kountze (24-2A, 0-3), canceled
Sour Lake Hardin-Jefferson (24-3A, 2-1) at Huffman Hargrave (23-3A, 3-0), canceled
Columbia (25-3A, 3-1) at Mont Belvieu Barbers Hill (23-3A, 4-0), canceled
Woodville (23-2A, 1-3) at Anahuac (24-3A, 1-2), canceled
Newton (24-2A, 3-0) at West Orange-Stark (24-3A, 4-0), canceled

DISTRICT 19
27 Caldwell (1-2) at La Grange (1-2) 28
21 Manor (2-1) at Cameron Yoe (3-0) 38
14 Smithville (1-2) at Giddings (3-0) 37
13 Rockdale (0-3) at Hutto (2-1) 44

REGION IV

NON-DISTRICT
Fort Bend Baptist at Palacios (25-3A, 3-0), canceled
Columbia (25-3A, 3-1) at Mont Belvieu Barbers Hill (23-3A, 4-0), canceled
Sweeny (25-3A, 3-1) at Sealy (20-3A, 2-2), postponed
Wharton (25-3A, 1-2) at Hempstead (20-3A, 3-1), canceled
Hallettsville (26-3A, 3-0) at Columbus (20-3A, 1-3), canceled
Edna (26-3A, 0-4) at Altair Rice Consolidated (20-3A, 4-0), canceled
Gonzales (26-3A, 2-1) at Lockhart (26-4A, 2-1), canceled
Van Vleck (30-2A, 1-3) at Yoakum (26-3A, 0-4), canceled
43 Bandera (27-3A, 2-2) at Carrizo Springs (29-3A, 0-3) 9
28 Brady (27-3A, 0-4) at Tuscola Jim Ned (3-2A, 2-2) 48
0 La Vernia (28-3A, 0-3) at Ingram Moore (27-3A, 3-0) 2 (forfeit)
2 Liberty Hill (27-3A, 3-1) at Cedar Park Vista Ridge 0 (forfeit)
34 Llano (27-3A, 2-2) at Comfort (27-2A, 2-2) 20
3 Devine (29-3A, 3-1) at Wimberley (27-3A, 4-0) 34
44 Universal City Randolph (27-2A, 3-1) at Lytle (28-3A, 2-1) 14
14 Blanco (27-2A, 2-1) at Marion (28-3A, 1-3) 7
14 Pearsall (29-3A, 3-1) at Poteet (28-3A, 4-0) 35
13 South San Antonio West Campus (28-3A, 0-4) at Dilley (28-2A, 2-2) 37
24 Somerset (28-3A, 1-3) at Crystal City (29-3A, 2-2) 8
34 Cotulla (29-3A, 3-1) at Jourdanton (28-2A, 0-4) 7
14 San Antonio Holy Cross at Hondo (29-3A, 1-3) 31
Refugio (29-2A, 3-1) at Aransas Pass (30-3A, 2-2), canceled
Vanderbilt Industrial (30-2A, 2-1) at Goliad (30-3A, 2-2), canceled
Corpus Christi West Oso (31-3A, 2-2) at Ingleside (30-3A, 2-2), canceled
Mathis (30-3A, 2-2) at Orange Grove (31-3A, 3-1), canceled
14 Port Isabel (32-3A, 0-3) at Falfurrias (31-3A, 3-1) 28
San Diego (31-3A, 0-4) at Premont (32-2A, 3-1), canceled
21 Zapata (31-3A, 2-2) at Rio Grande City (30-5A, 1-2) 3

DISTRICT 32
13 La Feria (1-2) at Hidalgo (1-3) 14
49 Lyford (3-0) at Raymondville (0-3) 21
45 Rio Hondo (2-1) at Progreso (0-4) 0

CLASS 2A

REGION I

NON-DISTRICT
37 Alpine (1-2A, 1-3) at Stanton (4-2A, 0-4) 14
23 Anthony (1-2A, 1-3) at Marfa (8-A, 3-1) 34
7 Fort Stockton (3-3A, 2-2) at Crane (1-2A, 3-1) 24
43 Kermit (1-2A, 0-4) at Van Horn (8-A, 2-1) 0
0 Tornillo (1-2A, 2-2) at El Paso El Dorado 50
28 Ballinger (3-2A, 3-0) at Hawley (4-2A, 2-2) 6
28 Albany (9-A, 2-2) at Bangs (3-2A, 3-0) 34
14 Early (3-2A, 4-0) at Clifton (11-2A, 3-1) 0
28 Brady (27-3A, 0-4) at Tuscola Jim Ned (3-2A, 2-2) 48
30 Cisco (10-2A, 3-0) at Coleman (3-2A, 2-2) 24
8 San Saba (3-2A, 1-3) at Hamilton (10-2A, 2-2) 36
7 Coahoma (4-2A, 1-3) at Clyde (4-3A, 1-3) 31
7 Friona (6-2A, 2-2) at Dalhart (1-3A, 0-4) 0
31 Muleshoe (2-3A, 4-0) at Lockney (6-2A, 2-2) 6
9 Plains (6-A, 1-2) at Dimmitt (6-2A, 1-3) 6
34 Floydada (6-2A, 0-3) at Farwell (4-A, 1-3) 0
29 Morton (6-A, 3-1) at Olton (6-2A, 2-2) 25
31 Stratford (1-A, 4-0) at Tulia (6-2A, 2-1) 0

DISTRICT 2
35 Sonora (3-0) at Big Lake Reagan County (1-2) 13
6 San Angelo Grape Creek (0-3) at Eldorado (1-2) 12
21 Junction (1-2) at Mason (2-1) 20
26 Wall (3-0) at Ozona (3-0) 0

DISTRICT 5
20 Abernathy (2-1) at Shallowater (1-2) 6
32 Idalou (2-1) at Slaton (2-1) 7
2 Lubbock Roosevelt (1-2) at Tahoka (2-1) 27
18 Denver City (3-0) at Post (2-1) 15

DISTRICT 7
8 Amarillo Highland Park (0-4) at Sanford-Fritch (3-1) 42
0 Amarillo Boys Ranch (2-2) at Panhandle (2-2) 49
45 Spearman (3-1) at Stinnett West Texas (0-4) 6

DISTRICT 8
14 Childress (3-1) at Henrietta (2-2) 28
42 Electra (2-2) at Wichita Falls City View (0-4) 7
35 Olney (4-0) at Seymour (2-2) 7

REGION II

NON-DISTRICT
0 Chico (9-2A, 2-2) at Argyle (13-2A, 3-1) 34
12 Millsap (9-2A, 0-4) at Ranger (13-A, 2-1) 29
42 Alvord (14-A, 2-2) at Nocona (9-2A, 1-3) 6
18 Aubrey (13-2A, 4-0) at Paradise (9-2A, 2-2) 32
8 San Saba (3-2A, 1-3) at Hamilton (10-2A, 2-2) 36
30 Cisco (10-2A, 3-0) at Coleman (3-2A, 2-2) 24
28 Comanche (8-3A, 1-3) at Eastland (10-2A, 3-1) 14
6 De Leon (10-2A, 1-2) at Goldthwaite (13-A, 3-0) 48
45 Grandview (11-2A, 2-2) at Dublin (10-2A, 1-3) 20
24 Hico (10-2A, 3-1) at Rio Vista (11-2A, 1-3) 19
14 Early (3-2A, 4-0) at Clifton (11-2A, 3-1) 0
3 Godley (11-2A, 3-1) at Whitney (8-3A, 0-3) 28
13 Santo (14-A, 3-0) at Itasca (11-2A, 4-0) 18
7 Tolar (14-A, 4-0) at Crawford (11-2A, 3-0) 69
19 Maypearl (11-2A, 0-3) at Kemp (12-3A, 2-2) 20
6 Troy (12-2A, 2-2) at Lorena (17-3A, 2-2) 7
12 Bruceville-Eddy (2-2) at Waco Texas Christian 6
28 Italy (14-2A, 2-2) at McGregor (12-2A, 1-3) 7
27 Moody (12-2A, 3-1) at Normangee (22-A, 4-0) 46
25 Prosper (13-2A, 3-1) at Farmersville (9-3A, 1-3) 0
39 Whitesboro (6-3A, 2-2) at Callisburg (13-2A, 3-1) 26
3 Little Elm (7-3A, 4-0) at Celina (13-2A, 4-0) 50
31 Van Alstyne (9-3A, 2-2) at Sadler S&S Consolidated (13-2A, 3-1) 24
13 Eustace (12-3A, 2-2) at Corsicana Mildred (14-2A, 1-3) 12

DISTRICT 15
51 Anna (0-3) at Bells (0-3) 14
14 Blue Ridge (3-0) at Tom Bean (1-2) 43
14 Howe (0-3) at Leonard (2-1) 20
13 Gunter (3-0) at Whitewright (3-0) 33

DISTRICT 16
33 Cooper (2-1) at Hooks (2-1) 0
28 DeKalb (1-2) at Honey Grove (2-1) 13
7 Redwater (2-1) at Paris Chisum (1-2) 39
28 Pattonville Prairiland (1-2) at Clarksville (2-0) 6

REGION III

NON-DISTRICT
21 Center (16-3A, 2-2) at Garrison (20-2A, 3-1) 14
Pineland West Sabine (20-2A, 1-2) at Hardin (24-2A, 2-2), canceled
San Augustine (20-2A, 2-1) at Corrigan-Camden (23-2A, 1-3), canceled
20 Shelbyville (20-2A, 0-3) at Tenaha (20-A, 1-2) 62
Trinity (23-2A, 0-4) at Timpson (20-2A, 0-4), canceled
Woodville (23-2A, 1-3) at Anahuac (24-3A, 1-2), canceled
13 Warren (23-2A, 3-1) at Deweyville (24-2A, 3-1) 3
Saratoga West Hardin (24-2A, 3-1) at Huntington (21-3A, 2-2), canceled
Cleveland Tarkington (23-3A, 4-0) at Kountze (24-2A, 0-3), canceled
Newton (24-2A, 3-0) at West Orange-Stark (24-3A, 4-0), canceled
Winnie East Chambers (24-2A, 1-2) at Houston Northeast Christian, canceled

DISTRICT 17
52 Quitman (1-3) at Alba-Golden (0-4) 20
20 Edgewood (4-0) at Caddo Mills (2-2) 41
34 Grand Saline (0-4) at Como-Pickton (2-2) 13

DISTRICT 18
21 Hughes Springs (3-1) at Linden-Kildare (0-4) 6
56 Omaha Pewitt (4-0) at Waskom (4-0) 7
0 Ore City (2-1) at Queen City (3-1) 28

DISTRICT 19
20 Elysian Fields (0-3) at Hawkins (2-1) 14 (OT)
27 Gladewater Union Grove (3-0) at Winona (0-2) 6
6 New London West Rusk (1-2) at Arp (2-1) 35
12 Troup (2-1) at Big Sandy Harmony (2-1) 0

DISTRICT 21
54 Alto (4-0) at Malakoff Cross Roads (2-2) 6
35 Elkhart (1-3) at Grapeland (2-2) 14
20 Malakoff (2-2) at Frankston (0-4) 19

DISTRICT 22
40 Hearne (1-2) at Rosebud-Lott (2-1) 35
14 Centerville (2-1) at Jewett Leon (2-1) 33
54 Mart (2-1) at Buffalo (2-1) 12
7 Franklin (1-2) at Teague (2-1) 68

REGION IV

NON-DISTRICT
Boling (26-2A, 0-4) at Victoria St. Joseph, canceled
Evadale (23-A, 1-2) at Danbury (26-2A, 2-2), canceled
East Bernard (26-2A, 1-3) at Ganado (30-2A, 2-2), canceled
Beaumont Kelly at Hitchcock (26-2A, 1-3), canceled
El Maton Tidehaven (30-2A, 1-2) at Brookshire Royal (26-2A, 2-1), canceled
Wallis Brazos (26-2A, 0-4) at Weimar (30-2A, 2-2), canceled
Natalia (28-2A, 1-3) at Geronimo Navarro (27-2A, 3-1), canceled
0 Center Point (28-A, 1-2) at San Antonio Cole (27-2A, 3-1) 48
14 Blanco (27-2A, 2-1) at Marion (28-3A, 1-3) 7
34 Llano (27-3A, 2-2) at Comfort (27-2A, 2-2) 20
44 Universal City Randolph (27-2A, 3-1) at Lytle (28-3A, 2-1) 14
13 South San Antonio West Campus (28-3A, 0-4) at Dilley (28-2A, 2-2) 37
34 Cotulla (29-3A, 3-1) at Jourdanton (28-2A, 0-4) 7
Poth (28-2A, 2-2) at Yorktown (29-2A, 1-2), canceled
39 Stockdale (28-2A, 1-3) at Karnes City (29-2A, 1-3) 7
Bloomington (29-2A, 0-4) at Hallettsville Sacred Heart, canceled
Riviera Kaufer (32-2A, 0-3) at Kenedy (29-2A, 3-1), canceled
Charlotte (29-A, 2-2) at Nixon-Smiley (29-2A, 2-2), canceled
Refugio (29-2A, 3-1) at Aransas Pass (30-3A, 2-2), canceled
Van Vleck (30-2A, 1-3) at Yoakum (26-3A, 0-4), canceled
Vanderbilt Industrial (30-2A, 2-1) at Goliad (30-3A, 2-2), canceled
San Diego (31-3A, 0-4) at Premont (32-2A, 3-1), canceled
Hebbronville (32-2A, 1-2) at Ben Bolt (32-A), canceled
7 La Villa (32-2A, 2-1) at Benavides (32-A, 1-3) 13

DISTRICT 25
0 Florence (2-1) at Little River Academy (1-2) 13
16 Rogers (0-3) at Lago Vista (3-0) 22
44 Salado (2-1) at Somerville (0-3) 0
22 Jarrell (3-0) at Lexington (2-1) 27

DISTRICT 31
12 Three Rivers (2-2) at Freer (3-1) 20
14 Taft (0-3) at George West (3-1) 36
35 Skidmore-Tynan (4-0) at Odem (4-0) 28

CLASS A

REGION I

NON-DISTRICT
14 Booker (1-A, 2-1) at Wellington (2-A, 4-0) 32
49 Gruver (1-A, 4-0) at Claude (2-A, 0-3) 7
31 Stratford (1-A, 4-0) at Tulia (6-2A, 2-1) 0
38 Vega (1-A, 4-0) at Shamrock (2-A, 0-3) 0
8 White Deer (1-A, 1-2) at Hart (4-A, 0-3) 0
6 Clarendon (2-A, 1-2) at Nazareth (4-A, 4-0) 44
0 Hamlin (9-A, 0-4) at Quanah (2-A, 2-2) 46
34 Floydada (6-2A, 0-3) at Farwell (4-A, 1-3) 0
48 Seagraves (6-A, 2-2) at Springlake-Earth (4-A, 0-4) 6
0 Sudan (4-A, 1-2) at Sundown (6-A, 3-1) 49
9 Plains (6-A, 1-2) at Dimmitt (6-2A, 1-3) 6
29 Morton (6-A, 3-1) at Olton (6-2A, 2-2) 25
27 O'Donnell (6-A, 3-1) at Lubbock Christian 0
61 Wink (8-A, 2-1) at Rankin (12-A, 0-4) 13
23 Anthony (1-2A, 1-3) at Marfa (8-A, 3-1) 34
23 Fort Hancock (8-A, 1-2) at Santa Teresa 28
0 Miles (12-A, 0-4) at McCamey (8-A, 4-0) 43

DISTRICT 5
34 Smyer (3-1) at Anton (0-3) 13
26 Hale Center (1-2) at Crosbyton (1-3) 13
49 New Deal (3-1) at Ralls (2-2) 13

REGION II

NON-DISTRICT
21 Baird (13-A, 1-3) at Knox City (9-A, 3-1) 56
21 Munday (9-A, 3-1) at Archer City (14-A, 0-4) 34
0 Hamlin (9-A, 0-4) at Quanah (2-A, 2-2) 46
28 Albany (9-A, 2-2) at Bangs (3-2A, 3-0) 34
0 Miles (12-A, 0-4) at McCamey (8-A, 4-0) 43
61 Wink (8-A, 2-1) at Rankin (12-A, 0-4) 13
14 Cross Plains (13-A, 1-3) at Christoval (12-A, 3-1) 49
74 Harper (28-A, 4-0) at Eden (12-A, 1-3) 0
55 Menard (12-A, 3-1) at Barksdale Nueces Canyon (28-A, 0-3) 0
12 Millsap (9-2A, 0-4) at Ranger (13-A, 2-1) 29
6 De Leon (10-2A, 1-2) at Goldthwaite (13-A, 3-0) 48
35 Perrin-Whitt (14-A, 3-1) at Evant (13-A, 0-3) 33
42 Alvord (14-A, 2-2) at Nocona (9-2A, 1-3) 6
13 Santo (14-A, 3-0) at Itasca (11-2A, 4-0) 18
7 Tolar (14-A, 4-0) at Crawford (11-2A, 3-0) 69
0 Wichita Falls Rider JV at Windthorst (14-A, 4-0) 57

DISTRICT 10
47 Hermleigh (0-4) at Bronte (3-1) 27
39 Forsan (1-3) at Winters (2-2) 49
0 Roby (2-2) at Sterling City (0-4) 14

DISTRICT 16
0 Saint Jo (2-1) at Valley View (2-2) 54
0 Collinsville (1-3) at Muenster (1-3) 35
0 Petrolia (1-3) at Lindsay (3-1) 52

REGION III

NON-DISTRICT
48 Big Sandy (19-A, 4-0) at Gladewater Sabine (13-3A, 0-4) 20
0 Fruitvale at Gilmer Union Hill (19-A, 2-2) 33
27 Tyler T.K. Gorman at Harleton (19-A, 3-1) 35
Simms Bowie (19-A, 1-3) at Oakwood (22-A, 0-4), canceled
20 Shelbyville (20-2A, 0-3) at Tenaha (20-A, 1-2) 62
27 Moody (12-2A, 3-1) at Normangee (22-A, 4-0) 46
Groveton (22-A, 1-3) at Hull-Daisetta (23-A, 0-4), canceled
0 Bryan St. Joseph at Iola (22-A, 3-0) 62
Evadale (23-A, 1-2) at Danbury (26-2A, 2-2), canceled
Lovelady (22-A, 3-1) at Chester (23-A, 1-2), canceled
Sabine Pass at High Island (23-A, 1-3), canceled

DISTRICT 17
20 Melissa (3-1) at Bogata Rivercrest (3-1) 35
21 Cumby (4-0) at Celeste (0-4) 34
14 Detroit (1-3) at Quinlan Boles (4-0) 43

DISTRICT 20
21 Price Carlisle (3-1) at Beckville (1-2) 12
49 Joaquin (4-0) at Cushing (1-3) 7
13 Overton (4-0) at Mount Enterprise (2-2) 6

DISTRICT 21
27 Cayuga (1-2) at Covington (0-3) 13
0 Dallas I Am That I Am Academy (0-1) at Dawson (1-2) 63
14 Rice (2-1) at Frost (1-2) 0
48 Hubbard (1-2) at Wortham (0-3) 6

REGION IV

NON-DISTRICT
Austin Hyde Park at Burton (26-A, 2-0), canceled
55 Menard (12-A, 3-1) at Barksdale Nueces Canyon (28-A, 0-3) 0
74 Harper (28-A, 4-0) at Eden (12-A, 1-3) 0
0 Center Point (28-A, 1-2) at San Antonio Cole (27-2A, 3-1) 48
35 La Pryor (29-A, 2-2) at Leakey (28-A, 0-3) 20
47 Brackettville Brackett (29-A, 3-1) at Rocksprings (28-A, 3-1) 14
Charlotte (29-A, 2-2) at Nixon-Smiley (29-2A, 2-2), canceled
Sabinal (29-A, 2-1) at Agua Dulce (32-A, 1-3), canceled
Hebbronville (32-2A, 1-2) at Ben Bolt (32-A, 1-3), canceled
7 La Villa (32-2A, 2-1) at Benavides (32-A, 1-3) 13

DISTRICT 25
42 Axtell (4-0) at Meridian (2-2) 7
76 Chilton (3-0) at Valley Mills (3-1) 20
28 Bosqueville (1-3) at Riesel (1-3) 6

DISTRICT 26
12 Bartlett (0-4) at Holland (0-4) 6
48 Milano (2-2) at Granger (0-4) 19
7 Thorndale (2-2) at Thrall (0-3) 21

DISTRICT 31
27 Falls City (2-2) at Pettus (3-1) 7
0 Runge (0-4) at Flatonia (3-1) 42
22 Louise (2-2) at Woodsboro (1-3) 34

SATURDAY, SEPTEMBER 24

CLASS 5A

NON-DISTRICT
6 Amarillo (2-5A, 4-0) at Midland (3-5A, 3-1) 35
13 Amarillo Tascosa (2-5A, 3-1) at Wichita Falls Rider (5-4A, 3-1) 38
7 Lubbock (2-5A, 2-2) at Amarillo Palo Duro (3-4A, 2-2) 31

REGION II

DISTRICT 14
Conroe Oak Ridge (1-2) at Klein (2-1), postponed

REGION III

DISTRICT 17
19 Houston Cypress Ridge (1-3, 0-2) at Houston Cypress Springs (0-3, 0-1) 16
Tomball (2-2, 2-0) at Houston Langham Creek (3-1, 1-1), postponed

DISTRICT 18
Houston Northbrook (0-3) at Aldine Eisenhower (0-3), postponed
Aldine (1-2) at Houston Stratford (2-1), postponed

DISTRICT 19
Alief Taylor (1-2) at Katy Taylor (2-1), postponed

DISTRICT 20
Sugar Land Marshall (3-0, 1-0) at Sugar Land Willowridge (2-2, 1-1), postponed
Sugar Land Dulles (1-3, 0-2) at Sugar Land Bush (0-4, 0-2), postponed

DISTRICT 21
Houston Sam Houston (0-3) at Houston Westside (1-2), postponed

REGION IV

DISTRICT 26
30 San Antonio Madison (2-1) at San Antonio Roosevelt (2-1) 27

DISTRICT 27
7 San Antonio Holmes (2-1) at San Antonio O'Connor (1-2) 48

DISTRICT 29
45 Eagle Pass (1-2) at Laredo United South (0-3) 13

DISTRICT 31
7 Weslaco (4-0) at Edinburg (0-3) 27

CLASS 4A

REGION I

NON-DISTRICT
13 Amarillo Tascosa (2-5A, 3-1) at Wichita Falls Rider (5-4A, 3-1) 38
7 Lubbock (2-5A, 2-2) at Amarillo Palo Duro (3-4A, 2-2) 31

REGION II

NON-DISTRICT

7 Dallas Pinkston (13-4A, 4-0) at Dallas Madison (10-3A, 3-1) 20
17 Dallas South Oak Cliff (13-4A, 1-2) at Dallas Roosevelt (10-3A, 2-1) 13

REGION III

NON-DISTRICT
Elgin (26-4A, 0-3) at Houston Smiley (19-4A, 0-3), canceled

DISTRICT 21
Houston Davis (1-2) at Houston Furr (3-0), postponed
Houston Reagan (0-3) at Houston Jones (1-2), postponed

REGION IV

NON-DISTRICT
Elgin (26-4A, 0-3) at Houston Smiley (19-4A, 0-3), canceled

DISTRICT 29
21 San Antonio Kennedy (0-3) at San Antonio Brackenridge (0-3) 41

CLASS 3A

NON-DISTRICT

REGION I
22 Crandall (12-3A, 1-3) at Carrollton Ranchview (7-3A, 0-3) 21

REGION II
7 Dallas Pinkston (13-4A, 4-0) at Dallas Madison (10-3A, 3-1) 20
17 Dallas South Oak Cliff (13-4A, 1-2) at Dallas Roosevelt (10-3A, 2-1) 13
22 Crandall (12-3A, 1-3) at Carrollton Ranchview (7-3A, 0-3) 21
Texarkana Liberty-Eylau (14-3A, 2-1) at Navasota (20-3A, 2-2), canceled

REGION III
Texarkana Liberty-Eylau (14-3A, 2-1) at Navasota (20-3A, 2-2), canceled

CLASS 2A

REGION I
38 Jacksboro (9-2A, 0-4) at Stamford (4-2A, 1-3) 26

REGION II
38 Jacksboro (9-2A, 0-4) at Stamford (4-2A, 1-3) 26

CLASS A

REGION IV

NON-DISTRICT
15 Medina (28-A, 2-2) at D'Hanis (29-A, 3-1) 32


The Old Coach Top Stories